Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХVІІ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХVІІ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХVІІ сесії районної ради VIІ скликання

24 лютого 2017 року відбулося засідання ХVІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

24 лютого 2017 року відбулося засідання ХVІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 25 депутатів районної ради, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

 

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 грудня 2016 року №212-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3. Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання Куп'янського району на 2017 рік.

4. Про внесення змін до “Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2017 рік”.

5. Про надання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговим категоріям населення в 2017 році готівкою.

6. Про затвердження Комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Куп’янському районі на 2017-2020 роки.

7. Про затвердження Програми «По забезпеченості матеріально-технічними та дезінфекційними засобами необхідними для проведення заходів при ліквідації африканської чуми свиней (умертвіння тварин, проведенню ветеринарно-санітарних робіт в вогнищі інфекції, забезпечені функціонування карантинно-поліцейських постів) у випадку спалаху захворювання на 2017-2018 роки».

8. Про погодження передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

9. Про надання попередньої згоди на прийняття майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 17.02.2016 р. № 73-VII «Про затвердження Програми інформатизації Куп'янського району на 2016-2018 роки».

11. Про продовження дії комплексної програми "Розвиток місцевого самоврядування в Куп’янському районі на 2012-2016 роки".

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Болховецькому Євгенію Олексійовичу на території Петропавлівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Борисову Олександру Володимировичу на території Кислівської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Будніченко Ользі Миколаївні на території Сеньківської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Бурлуцькому Ігорю Борисовичу на території Кислівської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Білоцерковській Вірі Василівні та гр. Гринько Наталі Анатоліївні на території Вишнівської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Білоцерковській Вірі Василівні на території Просянської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Гелун Валентині Іванівні на території Кислівської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Головку Дмитру Анатолійовичу на території Глушківської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Головку Дмитру Анатолійовичу на території Піщанської сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Головку Дмитру Анатолійовичу на території Ягідненської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Григорову Анатолію Олексійовичу на території Кислівської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Гриценко Олександрі Петрівні на території Піщанської сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Гришко Людмилі Несторівні на території Просянської сільської ради.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Дроздову Сергію Володимировичу на території Кислівської сільської ради.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Загоруйку Григорію Івановичу на території Ягідненської сільської ради.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Калмиковій Олені Василівні на території Піщанської сільської ради.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Кардашовій Ніні Вікторівні та  гр. Кузнєцовій Вірі Вікторівні на території Кіндрашівської сільської ради.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Кислій Ніні Георгіївні на території Піщанської сільської ради.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,2819 га ріллі, яка надана у власність гр. Кислій Ніні Георгіївні на території Піщанської сільської ради.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Коледі Інні Іванівні на території Піщанської сільської ради.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Кочубею Миколі Миколайовичу на території Кислівської сільської ради.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Кулик Ірині Олексіївні на території Кислівської сільської ради.

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Кучкову Олександру Васильовичу на території Лісностінківської сільської ради.

35. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Левченку Миколі Леонідовичу на території Моначинівської сільської ради.

36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Марченко Світлані Яківні на території Кислівської сільської ради.

37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Маслик Тетяні Михайлівні на території Кислівської сільської ради.

38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Овчарову Олександру Володимировичу на території Глушківської сільської ради.

39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Панову Олексію Віталійовичу на території Кислівської сільської ради.

40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність  гр. Пархоменко Зої Степанівні на території Ягідненської сільської ради.

41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Пархоменку Олександру Івановичу на території Ягідненської сільської ради.

42. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Подольській Тетяні Олександрівні на території Просянської сільської ради.

43. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Походні Людмилі Олексіївні на території Кислівської сільської ради.

44. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Походні Олександру Олександровичу на території Кислівської сільської ради.

45. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Самойлову Олександру Володимировичу на території Піщанської сільської ради.

46. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Сафоновій Лідії Митрофанівні на території Просянської сільської ради.

47. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Смирновій Галині Миколаївні на території Кислівської сільської ради.

48. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду СТОВ «Надія» на території Курилівської сільської ради.

49. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Сундєєву Олександру Олександровичу та гр. Мандичу Василю Олександровичу на території Курилівської сільської ради.

50. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність  гр. Титаренку Олександру Максимовичу на території Піщанської сільської ради.

51. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність гр. Титаренку Олександру Максимовичу та Титаренку Євгену Олександровичу на території Піщанської сільської ради.

52. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Титаренку Євгену Олександровичу на території Піщанської сільської ради.

53. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність гр. Ткачовій Валентині Олександрівні на території Піщанської сільської ради.

54. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності гр. Хоменка Олексія Григоровича на території Сеньківської сільської ради.

55. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Чашці Валентині Володимирівні на території Піщанської сільської ради.

56. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Чашці Петру Михайловичу на території Піщанської сільської ради.

57. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Чашці Раїсі Петрівні на території Піщанської сільської ради.

58. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Шведун Олександрі Матвіївні на території Курилівської сільської ради.

59. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Широкому Сергію Леонідовичу на території Просянської сільської ради.

60. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Шнейдеру Артему Леонідовичу на території Смородьківської сільської ради.

61. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Яновській Наталії Михайлівні на території Піщанської сільської ради.

Альбом: Засідання ХVІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХVІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХVІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХVІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХVІІ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/9841 | Переглядів: 116Дата публікації: 15:18 28.02.2017