Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняВізит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району
Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району

Поділитися новиною:

Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району

24 січня з робочим візитом Куп’янщину відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов.

24 січня з робочим візитом Куп’янщину відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов.

В рамках робочого візиту в малому залі засідань Будинку Рад відбуласія зустріч голови обласної ради з сільськими головами Куп'янського району за участі голови районної ради Геннадія Ківшаря, голови райдержадміністрації Миколи Ситника та секретаря міської ради Володимира Заніка. 

Окрім  питань формування бюджетів, участі в різноманітних конкурсах, Сергій Чернов зупинився на необхідності використання механізму співробітництва громад.  

Серед стимулів, які обласна рада залучає для активізації  цього процесу – запровадження четвертої,  пріоритетної номінації в конкурсі міні-проектів  «Проекти співробітництва територіальних громад». 

Також Сергій Чернов відвідав регіональне відділення волонтерської організації "Станція Харків", де поспілкувався з переселенцями і волонтерами.  Разом із районним керівництвом шукали шляхи для подолання кризових ситуацій.

Як розповіла керівник регіонального відділення організації Любов Скоробагатих, сьогодні в місті та районі перебуває понад півтори тисячі переселенців. Щодня їм надається різнопланова допомога соціального, правового, психологічного, гуманітарного характеру. Допомагати переселенцям вдається завдяки постійній підтримці міжнародних організацій. 

Сергій Чернов подякував волонтерам  "Станції Харків" за  те,  що працюють у  режимі цілодобового реагування, відгукуються на всі запити внутрішньо переміщених осіб. Голова облради зі свого боку пообіцяв продовжити лобіювати ухвалення державної програми допомоги переселенцям. Він також повідомив, що влада міста та району має конкретні плани щодо полегшення умов роботи волонтерів і перебування переселенців.

Потім голова Харківської обласної ради завітав до Новоосинівської школи, яка у 2015 і 2016 роках стала переможцем обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».

Спершу у навчальному закладі подбали про енергозбереження: у 2015 році тут було замінено вікна, загальна вартість проекту – 145 тис.грн. Минулого ж року зусиллями ініціативної групи підготовлено якісний проект, який був відібраний оргкомітетом конкурсу «Разом у майбутнє» для реалізації. Таким чином, було залучено майже 112 тис.грн для обладнання класу англійської мови. 

Загалом у школі навчається  112 учнів. Із 2005 року по 2016 рік кількість учнів зросла у два рази. У закладі працюють 14 педагогів.

Також Сергій Чернов відвідав СТОВ "Мрія". За словами генерального директора СТОВ «Мрія», депутата районної ради Анатолія Миколайовича Головка, протягом 2013-2015 років тут проведено реконструкцію тваринницьких приміщень та введений в дію новозбудований сучасний доїльний зал. Це дозволило отримувати молоко вищого сорту та категорії екстра, що відповідає вимогам європейських стандартів.

На сьогодні у господарстві утримується майже 2400 голів великої рогатої худоби, в тому числі 1050 корів, а також 1435 голів свиней, крім цього є вівці, коні. Минулоріч було вироблено 8 674 тонни молока, а це 58% від загального районного показника. Середній надій на фуражну корову склав 8 261 кг (7 604 кг – по району). 

Сергій Чернов підкреслив, що саме такі підприємства, як СТОВ «Мрія», вкладаючи значні кошти у розвиток тваринництва, формують для Харківщини імідж передового аграрного регіону. 

Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району Альбом: Візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Куп’янського району
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/9532 | Переглядів: 124Дата публікації: 09:03 25.01.2017