Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняВізит народного депутата України Віктора Остапчука та заступника голови обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка на Куп'янщину.
Візит народного депутата України Віктора Остапчука та заступника голови обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка на Куп\

Поділитися новиною:

Візит народного депутата України Віктора Остапчука та заступника голови обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка на Куп'янщину.

29 грудня 2016 року Куп’янщину відвідали шановні гості.

29 грудня 2016 року Куп’янщину відвідали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Шахненко Євгеній Дем'янович та народний депутат України Остапчук Віктор Миколайович.

Шановних гостей зустрічали голова Куп’янської районної державної адміністрації Микола Миколайович Ситник, голова Куп’янської районної ради Геннадій Володимирович Ківшар.

Всі гості привітали присутніх з цією урочистістю, побажали напередодні Нового року здійснення всіх мрій, добробуту та нових звершень на благо Петропавлівської школи та сільської громади.

Директор школи Жадановський С.М., подякував всім присутнім за впровадження та реалізацію всіх питань пов’язаних з встановленням вікон в навчальному закладі, а також передав слова вдячності та подяку від колективу школи, батьків учнів голові Харківської обласної державної адміністрації Світличній Юлії Олександрівні.   

Символічно, що ця урочистість відбувалася саме напередодні Нового року та Різдвяних свят, коли загадуються бажання з надією на їх здійснення. Ми давно мріяли про те, щоб замінити вікна на енергозберігаючі, і сьогодні ця мрія здійснилася. Вдячні всім мешканцям нашої громади за підтримку і небайдужість.

Серед багатьох запланованих заходів відбулося ознайомлення з ходом ремонтних робіт в районному будинку культури. Було оглянуто виконані роботи з утеплення та ремонту фасаду, заміни вікон та намічено плани на майбутнє.

 

Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон

Альбом: Візит на Куп'янщину Альбом: Візит на Куп'янщину Альбом: Візит на Куп'янщину Альбом: Візит на Куп'янщину Альбом: Візит на Куп'янщину Альбом: Візит на Куп'янщину Альбом: Візит на Куп'янщину

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/9274 | Переглядів: 156Дата публікації: 08:40 30.12.2016