Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХV сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання

16 грудня 2016 року відбулося засідання ХV сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

16 грудня 2016 року відбулося засідання ХV сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 23 депутати районної ради, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про звіт голови районної ради.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року №44-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3. Про районний бюджет на 2017 рік.

4. Про продовження терміну повернення позички, наданої сільськогосподарським підприємствам, в рахунок регіонального контракту станом на 16.12.2016 року.

5. Про затвердження звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Куп'янського району в 2016 році.

6. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Куп'янського району на 2017 рік.

7. Про затвердження Програми сприяння  розвитку малого та середнього підприємництва в Куп'янському районі на 2016-2020 роки.

8. Про затвердження звіту про виконання Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2016 рік.

9. Про затвердження Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2017 рік.

10. Про затвердження звіту про використання коштів на виплату одноразової матеріальної допомоги мешканцям Куп’янського району, які опинилися в скрутній життєвій ситуації у 2016 році.

11. Про встановлення вартості харчування  дітей в навчальних закладах Куп’янського району на 2017 рік.

12. Про встановлення вартості харчування дітей в закладах відпочинку Куп’янського району у 2017 році.

13. Про затвердження звіту по «Програмі діяльності комунального підприємства Куп’янської районної ради Харківської області «Куп’янський районний трудовий архів» на 2014 - 2016 роки.

14. Про затвердження «Програми діяльності комунального підприємства Куп’янської районної ради Харківської області «Куп’янський районний трудовий архів» на 2017 - 2019 роки.

15. Про проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями.

16. Про затвердження штатного розпису та кошторису видатків на  утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2017 рік.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Коробовій Марії Пантеліївні на території Просянської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Мандрик Олені Леонідівні на території Просянської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Ляшенку Віталію Олександровичу на території Моначинівської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Зеленському Віталію Олександровичу на території Сеньківської сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Фардзінову Володимиру Вікторовичу на території Смородьківської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Стороженку Олександру Вікторовичу на території Ягідненської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Бездєнєжному Володимиру Едуардовичу на території Ягідненської сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Улятовській Олені Вікторівні на території Піщанської сільської ради.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Улятовському Івану Францевичу на території Піщанської сільської ради.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Толкачову Володимиру Івановичу на території Просянської сільської ради.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Пурію Олексію Григоровичу на території Піщанської сільської ради.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Пурію Юрію Олексійовичу на території Піщанської сільської ради.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Лисенку Миколі Васильовичу на території Ягідненської сільської ради.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Лисенко Галині Василівні на території Ягідненської сільської ради.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Загоруйку Олександру Івановичу на території Ягідненської сільської ради.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Загоруйко Марії Вікторівні на території Ягідненської сільської ради.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Шитовій Клавдії Михайлівні на території Ягідненської сільської ради.

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Загоруйко Надії Петрівні на території Ягідненської сільської ради.

35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Демченко Антоніні Павлівні на території Петропавлівської сільської ради.

36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність гр. Налигач Наталії Олександрівні на території Кіндрашівської сільської ради.

37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність гр. Заливахіну Леоніду Анатолійовичу на території Грушівської сільської ради.

38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ФГ „Піщанське” на території Піщанської сільської ради.

39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ФГ „Обрій” на території Кіндрашівської сільської ради.

40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ФГ „С.А.М.” на території Піщанської сільської ради.

41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду гр. Блохіну Дмитру Артемовичу на території Петропавлівської сільської ради.

42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду гр. Блохіну Дмитру Артемовичу на території Кислівської сільської ради.

Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХV сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/9195 | Переглядів: 113Дата публікації: 15:05 16.12.2016