Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХІІІ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХІІІ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХІІІ сесії районної ради VIІ скликання

26 жовтня 2016 року відбулося засідання ХІІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

26 жовтня 2016 року відбулося засідання ХІІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 19 депутатів районної ради, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  9 місяців 2016 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року №44-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3. Про затвердження звіту про виконання Програми підтримки розвитку архівної справи в Куп’янському районі на 2012-2016 роки.

4. Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи в Куп’янському районі на 2017-2021 роки.

5. Про затвердження статуту ПЗОВ “Сосновий” у новій редакції.

6. Про списання інтерактивних книг «Школярику – про Батьківщину» для учнів 1-х класів.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Головку Дмитру Анатолійовичу на території Піщанської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Коньшиній Еміне Якубівні на території Гусинської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Снігур Ганни Іванівні на території Гусинської сільської ради.

10. Про виплату голові районної ради у жовтні, листопаді, грудні 2016 р. надбавки за виконання особливо важливої роботи.

Альбом: Засідання ХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІІ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/8870 | Переглядів: 129Дата публікації: 08:36 28.10.2016