Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад
Засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

Поділитися новиною:

Засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

12 жовтня в Куп’янському районі пройшло чергове засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад за участі голови районної ради Геннадія Ківшаря та голови райдержадміністрації Миколи Ситника.

12 жовтня відбулося чергове засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.

Голова районної державної адміністрації, співголова Робочої групи Микола Ситник проінформував присутніх, що районною Робочою групою було підготовлено три варіанти об’єднання громад Куп’янського району, які були доведені до відома обласної Робочої групи та останній варіант внесений у Перспективний план формування територій громад Харківської області. Але, зважаючи на досвід створених об’єднаних громад у Харківській області, виникла необхідність внести зміни до запропонованого варіанту об’єднання територіальних громад у Куп’янському районі. Також Ситник М.М. проінформував членів Робочої групи щодо особливостей формування бюджету та вимоги до інфраструктурного та кадрового забезпечення майбутніх об’єднаних територіальних громад.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Потапова А. С. проінформувала присутніх про те, що фінуправлінням райдержадміністрації було прораховано декілька варіантів об’єднання територіальних громад Куп’янського району, але за результатами розрахунків спроможнім виявися тільки варіант з об’єднанням усіх 19 сільських рад в одну сільську об’єднану територіальну громаду.

Голова районної ради, співголова Робочої групи, Геннадій Ківшар зазначив, що варіант об’єднання усіх 19 сільських рад в одну Курилівську сільську об’єднану територіальну громаду є єдиним можливим варіантом.

Саме цей варіант буде надано до обласної державної адміністрації та обласної ради для внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Харківської області.

Альбом: Засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Альбом: Засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Альбом: Засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Альбом: Засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/8801 | Переглядів: 163Дата публікації: 14:34 13.10.2016