Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання

29 вересня 2016 року відбулося засідання ХІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

29 вересня 2016 року відбулося засідання ХІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 24 депутати районної ради, заступник керівника Ізюмської місцевої прокуратури Міхалик О.І., начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про результати діяльності Ізюмської місцевої прокуратури.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року №44-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2016 рік.

4. Про затвердження Статуту Комунального підприємства Куп’янської районної ради Харківської області "Куп’янський районний трудовий архів" в новій редакції.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Бондаренку Максиму Олександровичу на території Смородьківської сільської ради.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Волошиній Раїсі Анатоліївні на території Смородьківської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Грищенку Миколі Афанасійовичу на території Ягідненської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Косиновій Інні Олександрівні на території Просянської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Моісеєвій Яні Вікторівні на території Просянської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Орловій Надії Іванівні на території Просянської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані у власність громадянам на території Просянської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Сергієнко Тамарі Олексіївні на території Ягідненської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Філенко Наталії Миколаївні на території Моначинівської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність гр. Чемшит Ользі Володимирівні на території Піщанської сільської ради.

15. Про надання згоди на додаткову відпустку голові районної ради Ківшарю Геннадію Володимировичу.

Альбом: Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІІ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/8729 | Переглядів: 159Дата публікації: 11:35 29.09.2016