Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ІХ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ІХ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ІХ сесії районної ради VIІ скликання

24 червня 2016 року відбулося засідання ІХ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

24 червня 2016 року відбулося засідання ІХ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 21 депутат районної ради, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року №44-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2. Про надання міжбюджетного трансферту з бюджету Куп’янського району до бюджету міста Куп’янськ на здійснення видатків по медичному обслуговуванню населення району.

3. Про внесення змін до районної  програми оздоровлення і відпочинку дітей Куп’янського району на 2016-2020 роки.

4. Про затвердження нової редакції статуту КУП’ЯНСЬКОЇ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЇ.

5. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані у власність гр. Весіч Зінаїді Володимирівні та Духовенко Олені Леонідівні на території Смородьківської сільської ради.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Гарному Миколі Володимировичу на території Піщанської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Закопайлу Леоніду Володимировичу на території Смородьківської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Зайцю Дмитру Афанасійовичу на території Піщанської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Козир Таїсі Георгіївні на території Нечволодівської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Мосєєвій Кристині Павлівні на території Ягідненської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на умовах оренди товариству з обмеженою відповідальністю сільськогосподарському підприємству «НІБУЛОН» на території Кислівської та Ягідненської сільських рад.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Нікітіній Любові Павлівні на території Піщанської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Нікітіну Володимиру Миколайовичу на території Піщанської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Полозковій Ларисі Володимирівні на території Піщанської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Полозкову Віктору Володимировичу на території Піщанської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Скибі Ользі Олексіївні на території Піщанської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Скибі Федору Миколайовичу на території Піщанської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Скибі Вірі Миколаївні та Скибі Федору Миколайовичу на території Піщанської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Ткачовій Антоніні Афанасівні на території Піщанської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Черкашеній Марії Семенівні на території Піщанської сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана на умовах оренди гр. Шевцову Володимиру Олександровичу на території Кислівської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Івановій Валентині Іванівні на території Кіндрашівської сільської ради.

Альбом: Засідання ІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ІХ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/8433 | Переглядів: 148Дата публікації: 11:15 24.06.2016