Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання VІІІ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання VІІІ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання VІІІ сесії районної ради VIІ скликання

13 травня 2016 року відбулося засідання VІІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

13 травня 2016 року відбулося засідання VІІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 21 депутат районної ради, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року №44-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2. Про затвердження «Програми розроблення містобудівної документації у Куп’янському районі на 2016-2020 роки».

3. Про встановлення вартості харчування дітей в закладах відпочинку Куп’янського району у 2016 році.

4. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані у власність громадянам на території Просянської сільської ради.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Беседіну Олексію Володимировичу на території Курилівської та Ягідненської сільських рад.

6. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Нестеренку Олександру Миколайовичу на території Просянської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Келепу Анатолію Анатолійовичу на території Просянської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані у власність громадянам на території Моначинівської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянам Манько Олені Петрівні та Клочко Миколі Петровичу на території Смородьківської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Щербаченку Олександру Володимировичу на території Петрівської, Сеньківської Лісностінківської та Просянської  сільських рад.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки 11,3912 га, яка надана в оренду гр. Хоменко Олексію Григоровичу на території Пристінської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 47,3541 га, яка надана в оренду гр. Хоменко Олексію Григоровичу на території Пристінської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 45,6994 га, яка надана в оренду гр. Хоменко Олексію Григоровичу на території Петрівської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 35,9481 га ріллі, яка надана в оренду гр. Хоменко Олексію Григоровичу на території Петрівської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 22,1074 га ріллі, яка надана в оренду гр. Хоменко Олексію Григоровичу на території Петрівської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 12,6790 га, яка надана в оренду гр. Хоменко Олексію Григоровичу на території Сеньківської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,5079 га, яка надана в оренду гр. Хоменко Олексію Григоровичу на території Грушівської сільської ради.

Альбом: Засідання VІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІІ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/8290 | Переглядів: 88Дата публікації: 11:45 13.05.2016