Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСвято Перемоги у Куп’янському районі
Свято Перемоги у Куп’янському районі

Поділитися новиною:

Свято Перемоги у Куп’янському районі

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – особливе свято, зі сльозами на очах.

Пам`ять… вона не має початку і немає  кінця.  Дорогу ціну заплатив український народ у найстрашнішій за всю історію війні.

8-9 травня 2016 року в населених пунктах району проведено 19 мітингів за участі голови Куп'янської районної державної адміністрації Миколи Ситника, голови Куп'янської районної ради Геннадія Ківшаря, начальників відділів та управліннь райдержадміністрації, депутатів районної ради, громадськості та ветеранів, відбулось покладання квітів та траурних вінків до меморіалів і пам’ятників, проведено 18 святкових концертів. У заходах взяли участь мешканці сіл, учні та вчителі 21 ЗОШ, учасники самодіяльності закладів культури. Всього в заходах взяли участь близько 4 тис. чоловік.

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні закладами культури Куп`янського району проведені наступні заходи:

Клубними закладами – мітинги – 19, присутніх 1520 чол.;

Святкові концерти - 18, присутніх 1500 чол.

Бібліотеками Куп`янської централізованої бібліотечної системи:

Тематичний вечір «Пісні воєнних років» - 1, присутніх – 35 чол.

Година пам`яті «Тільки пам`ять не сивіє» - 1, присутніх – 15 чол.

Година пам`яті «Герої війни – наші земляки» -1, присутніх - 25 чол.

Літературно – музичні композиції «У війни немає забуття» – 8, присутніх – 180 чол.

Вечір воєнної пісні «Пісні, опалені війною» - 1, присутніх – 36 чол.

Уроки мужності «Пам`ятаємо минуле заради майбутнього» - 4, присутніх – 48 чол.

Книжкові виставки «Ніщо не забуто, ніхто не забутий» - 6, переглянуло - 127 чол.

Вечір - зустріч «Діти війни про війну» - 1, присутніх – 32 чол.

Книжкова виставка – реквієм «Ні війні! Ні навіки!» - 1, переглянуло – 28 чол.

Виставки – хроніки «Тихі зорі вічної пам`яті» - 2, переглянуло - 42 чол.

Інформаційна година « Пройшла війна стежками долі» - 1, присутніх -23 чол.

Перегляд відеофільмів «Друга світова війна» - 4, присутніх – 45 чол.

З 25 квітня по 6 травня 2016 року Куп’янським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були проведені: у «Школі волонтерів» тематична бесіда «Вічна пам’ять героям війни»; круглий стіл «Вшанування пам’яті жертв війни» та тематична виставка «Куп’янськ в роки Великої Вітчизняної війни». У заходах приймали участь волонтери шкіл району, психолог відділу освіти Куп’янської РДА, спеціалісти Куп’янського РЦСССДМ, ветерани війни та праці (всього: 15 осіб). Крім того волонтери шкіл району та Куп’янського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом квітня – травня відвідували ветеранів війни та праці.

З метою відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 09.05 2016 в відділеннях стаціонарного догляду с. Кислівка та с. Кругляківка зі словами привітання перед ветеранами війни виступили учні місцевих шкіл, проведено тематичні збори – спогади вшанування учасників війни. Вшанували загиблих у війні хвилиною мовчання. В зустрічі взяли участь 57 громадян. Для 30 підопічних відділень стаціонарного догляду с. Кислівка та с. Кругляківка організовано святковий обід та роздані продуктові набори.

У Курилівському відділенні денного перебування 07.05.2016 року організовано та проведено святковий концерт за участю ветеранів війни та учнів місцевих шкіл, проведена інформаційна година спілкування ветеранів війни « Ніхто не забутий, ніщо не забуте» за участю районного бібліотекаря Теплякової В. О., а також для присутніх організовано перегляд художнього фільму. В святковому заході взяли участь 58 чоловік.

У Моначинівському відділенні денного перебування 08.05.2016 року організовано та проведено святковий концерт для ветеранів війни за участю учнів місцевої школи та колективу художньої самодіяльності ветеранів Куп’янського райтерцентру «Берегиня»

У Кругляківському відділенні денного перебування 09.05.2016 року організовано та проведено мітинг та урочисте покладання квітів з нагоди дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В святковому заході прийняли участь 55 чоловік.

У закладах освіти району проведені наступні заходи:

- у 21 ЗОШ району проведено уроки мужності, засідання круглих столів, виховні години, бесіди, усні журнали «Наш край у роки ІІ світової війни», «Герої живуть вічно», «Ціною власного життя», «Ордени і медалі моєї родини», «Якою ціною завойоване щастя», «Солдати моєї родини». У заходах взяли участь 1784 учні;

- у 3 ЗОШ переглянуто документальні та художні фільми присвячені Дню перемоги над нацизмом. У заходах взяли участь 44 учні;

- у 21 ЗОШ району оформлені тематичні виставки в шкільних бібліотеках «Друга світова війна»;

- у 5 ЗОШ району проведені зустрічі з ветеранами, дітьми війни. У заходах взяли участь 320 учнів;

- учні 18 ЗОШ району брали участь у впорядкуванні пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховання загиблих під час ІІ світової війни. У заходах взяли участь 65 учнів;

- у 14 ЗОШ району організовано надання волонтерської допомоги учасникам та дітям війни . У заходах взяли участь 28 учнів;

- у 12 ЗОШ району проведено конкурси малюнків, привітальних листівок ветеранам війни. У заходах взяли участь 26 учнів;

З метою підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відділ житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації повідомляє, що органами місцевого самоврядування разом з громадськістю та працівниками відповідних установ, комунальними підприємствами району в рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля” було впорядковано військові поховання, а саме 21 братську могилу та 3 військові кладовища, територію 89 громадських кладовищ, проведено ремонт та фарбування 21 пам’ятника загиблим у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Сектором у справах молоді та спорту, районною ДЮСШ до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проведені змагання на відділеннях районної ДЮСШ:

04 травня на футбольному полі с Подоли, 07 травня на стадіоні с. Петропавлівка проведені змагання з футболу між вихованцями молодшої та старшої груп. Всього в змаганнях взяли участь 64 юних футболіста.

07 травня на базі Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведені змагання з тенісу настільного. Всього в змаганнях взяли участь 18 учасників. 

Пам`ять людська жива. Усе далі відходять грізні роки війни, але ніколи ми не забудемо подвиг своїх дідів і батьків у Другій світовій війні, всіх тих,  хто віддав своє життя за Перемогу.

Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі Альбом: Свято Перемоги у Куп’янському районі
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/8283 | Переглядів: 90Дата публікації: 16:12 11.05.2016