Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняУрочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС.
Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС.

Поділитися новиною:

Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 2016 року відбулися урочисті заходи з нагоди 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф

В залі засідань Будинку Рад відбулося урочисте нагородження учасників ліквідації аварії. До присутніх звернулися Куп’янський міський голова Олег Войтюк, голова Куп’янської районної державної адміністрації Микола Ситник та голова Куп’янської районної ради Геннадій Ківшар.

З нагоди відзначення 30-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції було нагороджено медалями 14 ліквідаторів аварії на ЧАЕС з Куп’янського району та 40 ліквідаторів аварії на ЧАЕС з міста Куп’янськ.

До слова було запрошено голову громадської організації «Куп’янське об’єднання Чорнобиль» Миколу Москаленка.

Урочиста хода до пам’ятника загиблим ліквідаторам на ЧАЕС продовжила низку заходів в цей день. Біля пам’ятника відбулася  панахида за загиблими внаслідок аварії на ЧАЕС. До присутніх звернувся  голова громадської організації «Куп’янське об’єднання Чорнобиль» Микола Москаленко. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих і померлих та принесли квіти до пам’ятника загиблим ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС     Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС Альбом: 30-річчя аварії на ЧАЕС

Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС. Альбом: Урочисті заходи з нагоди 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС.
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/8222 | Переглядів: 85Дата публікації: 15:34 26.04.2016