Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗвернення голови Куп'янської районної ради Геннадія Ківшаря та голови Куп'янської районної державної адміністрації Миколи Ситника з нагоди 30-ї річниці аварії на ЧАЄС
Звернення голови Куп\

Поділитися новиною:

Звернення голови Куп'янської районної ради Геннадія Ківшаря та голови Куп'янської районної державної адміністрації Миколи Ситника з нагоди 30-ї річниці аварії на ЧАЄС

Шановні куп’янчани!

26 квітня 1986 року у невеличкому українському містечку Прип’ять, яких сотні в Україні, сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ сторіччя — аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції.

Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Масштаби цієї події набули характеру велетенської екологічної катастрофи, що зачепила життя десятків мільйонів людей в Україні та в сусідніх країнах.

Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам'ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров'я та життя. Пам'ять — це данина живих усім, хто загинув, рятуючи інших. Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам'яті, що не даватимуть забути про трагедію.

 

Голова районної                                                                                   Голова

державної адміністрації                                                                        районної ради

                      М. Ситник                                                                                  Г.Ківшар

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/8217 | Переглядів: 67Дата публікації: 09:15 26.04.2016