Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання

20 квітня 2016 року відбулося засідання VІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

20 квітня 2016 року відбулося засідання VІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 28 депутатів районної ради, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до Регламенту Куп’янської районної ради.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  І квартал 2016 року.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року №44-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами).

4. Про прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Куп'янського району.

5. Про надання попередньої згоди на прийняття енциклопедичного словника «Харківщина» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

6.  Про надання згоди на реформування друкованого засобу масової інформації газети «Вісник Куп’янщини».

7. Про затвердження звіту про виконання Програми розвитку земельних відносин, контролю за використанням та охороною земель в Куп’янському районі Харківської області на 2011-2015 роки.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Гурі Олені Миколаївні на території Кіндрашівської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,0660 га ріллі, яка надана у власність гр. Костромській Зої Іванівні на території Сеньківської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 7,3178 га ріллі, яка надана у власність гр. Костромській Зої Іванівні на території Сеньківської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Кусік Ірині Леонідівні та гр. Ходирєву Володимиру Леонідовичу на території Просянської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Лебединському Дмитру Миколайовичу на території Петропавлівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Масловій Світлані Олександрівні на території Сеньківської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність  гр. Маслову Григорію Прокоповичу на території Сеньківської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок площею 11,1671 га ріллі, які надані у власність громадянам на території Просянської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок площею 11,2614 га ріллі, які надані у власність громадянам на території Просянської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Сергієнко Олександрі Іванівні на території Нечволодівської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Синько Олександру Григоровичу та Синько Лідії Олексіївні на території Петропавлівської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Толмачовій Наталії Сергіївні на території Піщанської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Фаркову Максиму Юрійовичу на території Петропавлівської сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Чикуну Володимиру Петровичу на території Петропавлівської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,9632 га ріллі, яка надана у власність  гр. Шапці Світлані Пилипівні на території Смородьківської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,1358 га ріллі, яка надана у власність гр. Шапці Світлані Пилипівні на території Смородьківської сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Щербаченко Олександру Володимировичу на території Лісностінківської сільської ради.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Ярошенко Юлії Анатоліївні на території Петропавлівської сільської ради.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Ісіченко В’ячеславу Тимофійовичу на території Нечволодівської сільської ради.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Малому Сергію Олексійовичу на території Кіндрашівської сільської ради.

28. Про виплату голові районної ради у квітні, травні, червні 2016 р. надбавки за виконання особливо важливої роботи.

Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІІ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/8197 | Переглядів: 67Дата публікації: 14:23 20.04.2016