Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСемінар-тренінг для депутатів
Семінар-тренінг для депутатів

Поділитися новиною:

Семінар-тренінг для депутатів

10 березня у районному Будинку культури відбувся семінар-тренінг для депутатів районної та сільських рад за участі народного депутата України Віктора Миколайовича Остапчука

Семінар організований для депутатів, які обиралися від партії «Відродження». Теми обговорення:
1. Децентралізація влади. Особливості децентралізаційних процесів в Харківській області. Добровільне об'єднання територіальних громад. Організація управління громад, в зв'язку з ліквідацією районних адміністрацій.
2. Зміни в податковому кодексі і формування бюджету місцевих громад.
3. Практичні питання роботи депутата в складі місцевих рад (повноваження місцевих рад, регламенти місцевих рад, постійні комісії, фракції, групи).
Лектори - депутати обласної ради Микола Тітов та Галина Пронькина.
В тренінку також взяли участь депутати з Куп’янська, Борівського та Шевченківського районів.
З темою «Партія «Відродження» в умовах політичної та економічної кризи в Україні. Діяльність депутатських фракцій партії в місцевих органах влади» виступив голова Харківської обласної організації партії «Відродження», народний депутат України Віктор Остапчук.
Як повідомив глава фракції «Відродження» в облраді, заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач, семінари необхідні для ефективної роботи і допомоги жителям Слобожанщини.

Альбом: Семінар-тренінг для депутатів Альбом: Семінар-тренінг для депутатів Альбом: Семінар-тренінг для депутатів Альбом: Семінар-тренінг для депутатів Альбом: Семінар-тренінг для депутатів
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/8108 | Переглядів: 99Дата публікації: 11:27 14.03.2016