Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняУрочистості по відзначенню Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та районний фестиваль патріотичної пісні «Живи і пам’ятай»
Урочистості по відзначенню Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та районний фестиваль патріотичної пісні «Живи і пам’ятай»

Поділитися новиною:

Урочистості по відзначенню Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та районний фестиваль патріотичної пісні «Живи і пам’ятай»

15 лютого о 10 годині в районному будинку культури розпочались урочистості по відзначенню Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з Демократичної республіки Афганістан.

Кожний час народжує своїх героїв. Але ратний подвиг завжди був найвищим щабелем в оцінюванні моральних якостей людини — патріота, громадянина, інтернаціоналіста.

Цими словами 15 лютого о 10 годині в районному будинку культури розпочались урочистості по відзначенню Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з Демократичної республіки Афганістан.

Воїни-інтернаціоналісти, які наприкінці минулого століття виконували свій воєнний обов’язок у цій республіці, зібрались, щоб вшанувати пам’ять загиблих. Та війна була кривавою, жахливою, багатьох не дочекалися додому рідні… Летіли в Україну «Чорні тюльпани» з цинковими трунами. Наша країна втратила близько 4 тисяч молодих хлопців, 6 тисяч стали інвалідами, ще 72 людини залишилися у полоні або пропали безвісти. Час лікує фізичні рани, а в душі та пам’яті повернувшихся додому героїв-афганців назавжди залишаться суворі будні війни.

Саме для наших земляків, хто вижив в афганському пеклі, зі сцени лунали слова шани від голови Куп’янської районної державної адміністрації Миколи Миколайовича Ситника, голови Куп’янської районної ради Геннадія Володимировича Ківшаря, Куп’янського міського голови Олега Вікторовича Войтюка, голови Куп’янської організації української спілки ветеранів Афганістану «Воїни-інтернаціоналісти» Михайла Володимировича Папуцина та військового комісару Куп’янського об’єднаного міського військового комісаріату Сергія Олександровича Дідусенко.

Керівники району та міста нагородили воїнів-афганців медалями «70 років визволення України від фашистських загарбників».

Урочистості продовжив щорічний районний фестиваль патріотичної пісні «Живи і пам’ятай», який відкрила начальник відділу культури і туризму Куп’янської районної державної адміністрації Ірина Вікторівна Користіна.

Для всіх присутніх звучали афганські пісні, пісні років Другої Світової війни та пісні про Україну у виконанні солістів та вокальних колективів з районного будинку культури, Петропавлівського, Глушківського, Новоосинівського сільських будинків культури, Смородьківського, Курилівського, Курилівського -1, Сеньківського, Пристінського, Піщанського сільських клубних закладів, міського будинку культури та Палацу культури ім. Кошелєва.

Після завершення фестивалю керівники району і міста, воїни-інтернаціоналісти поклали квіти до пам’ятника воїнам-куп’янчанам, загиблим в Афганістані.

Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016 Альбом: Живи і пам’ятай 2016

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7991 | Переглядів: 86Дата публікації: 09:20 17.02.2016