Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняУчасть у шаховому турнірі під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної
Участь у шаховому турнірі під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної

Поділитися новиною:

Участь у шаховому турнірі під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної

13 лютого 2016 року в Палаці культури ім. В. Кошелєва відбувся IV шаховий турнір під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної серед найсильніших юних шахістів Харківської області.

Куп’янський район представляли кращі гравці Владислав Нікішин, учень 6 класу Курилівського ліцею (вікова категорія від 7 до 12 років) та Микола Паштепа, учень 11 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вікова категорія від 13 до 17 років).

Святкова атмосфера, чудові умови в яких змагалися учнівські команди, присутність вболівальників, ветеранів – шахістів Куп’янщини  налаштовували на безкомпромісну, напружену боротьбу.

Напружена боротьба за призові місця тривала до останнього туру.

За підсумками змагань призером турніру став Микола Паштепа, який зайняв ІІІ місце, а Владислав Нікішин –VI місце.

Завершилися змагання сеансом одночасної гри  майстрів спорту міжнародного класу з одного боку та юними шахістами  - з іншого.

Переможці і призери турніру одержали нагороди та подарунки за рахунок Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги».

Після офіційної частини для всіх учасників шахового турніру відбулося вражаюче пісочне анімаційне шоу та концерт талановитого виконавця, народного улюбленця, переможця проекту «Голос.Діти.2015» Романа Сасанчина.

Такі події в житті юних спортсменів залишають незабутні враження і сприяють розвитку шахів – видатної тисячолітньої гри.

 

Альбом: Участь у шаховому турнірі під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної Альбом: Участь у шаховому турнірі під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної Альбом: Участь у шаховому турнірі під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної Альбом: Участь у шаховому турнірі під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної Альбом: Участь у шаховому турнірі під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної Альбом: Участь у шаховому турнірі під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної Альбом: Участь у шаховому турнірі під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7990 | Переглядів: 117Дата публікації: 09:19 15.02.2016