Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання VІ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання VІ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання VІ сесії районної ради VIІ скликання

17 лютого 2016 року відбулося засідання VІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

17 лютого 2016 року відбулося засідання VІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 26 депутатів районної ради, заступник керівника Ізюмської місцевої прокуратури радник юстиції Олександр Михалік, депутат Харківської обласної ради Тетяна Головаш, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Ситник, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про результати діяльності Куп’янського відділу Ізюмської місцевої прокуратури (Куп’янської міжрайонної прокуратури) у 2015 році.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  2015 рік.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року №44-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами).

4. Про затвердження «Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян на строкову військову службу в Куп’янському районі на 2016-2018 роки».

5. Про затвердження звіту про виконання Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Куп’янського району на 2012-2015 роки.

6. Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування у тому числі місцевого значення, та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району на 2016-2020 роки.

7. Про затвердження Програми інформатизації Куп’янського району на 2016-2018 роки.

8. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2016 рік.

9. Про продовження дії районної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН „Про права дитини” на період до 2016 року” (зі змінами).

10. Про надання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговим категоріям населення в 2016 році готівкою.

11. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2016 рік.

12. Про погодження передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

13. Про внесення змін до рішень Куп’янської районної ради.

14. Про затвердження звіту про виконання Програми розвитку інформаційного простору Куп'янського району на 2014-2015 роки.

15. Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору Куп'янського району на 2016-2020 роки.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Гелуну Віктору Максимовичу на території Глушківської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Авдієнку Івану Миколайовичу на території Кислівської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Колєсніку Євгену Яковичу на території Кислівської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Макаренко Ганні Федорівні на території Кислівської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані у власність громадянам на території Моначинівської сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Олійник Тетяні Григорівні на території Смородьківської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані у власність громадянам на території Просянської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Гожі Ірині Анатоліївні на території Смородьківської  сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Стрельник Ірині Володимирівні на території Смородьківської  сільської ради.

Альбом: Засідання VІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання VІ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7989 | Переглядів: 97Дата публікації: 08:53 18.02.2016