Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ІІ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ІІ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ІІ сесії районної ради VIІ скликання

2 грудня 2015 року відбулося засідання ІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

2 грудня 2015 року відбулося засідання ІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 27 депутатів районної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Ситник, депутат Харківської обласної ради Тетяна Головаш, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження Регламенту Куп’янської районної ради VII скликання.

2. Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.

3. Про утворення Президії районної ради.

4. Про закріплення депутатів районної ради за територіальним округами району.

5. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові Куп’янської районної ради.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року №591-VІ «Про районний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього (зі змінами).

7. Про внесення змін до «Програми діяльності комунального підприємства Куп’янської районної ради Харківської області «Куп’янський районний трудовий архів» на 2014 - 2016 роки.

8. Про затвердження районної комплексної Програми запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків в Куп'янському районі на 2016-2020 р.р.

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 25 лютого 2015 року №622-VІ “Про затвердження норм витрат на нагородження переможців та призерів спортивних змагань районного  рівня за рахунок коштів районного бюджету”.

10. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані у власність громадянам.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Молчановій Ганні Макарівні на території Лісностінківської  сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Змієвській Лідії Михайлівні на території Кіндрашівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Закопайло Тетяні Іванівні на території Смородьківської  сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані у власність  гр. Гапоненко Олені Володимирівні на території Петрівської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Чабанній Тетяні Дмитрівні на території Петропавлівської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Каулю Олександру Вікторовичу на території Просянської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Марченко Іллі Сергійовичу на території Сеньківської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Цибі Леоніду Миколайовичу на території Просянської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Лимар Валентині Вікторівні на території Смородьківської  сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,1622 га ріллі, яка надана у власність гр. Лимар Валентині Вікторівні на території Смородьківської  сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані у власність гр. Мирошніченко Катерині Андріївні на території Грушівської  сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Шляхову Георгію Петровичу на території Сеньківської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Шляховій Ганні Юріївні на території Сеньківської сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Шарпіло Івану Федоровичу на території Ягідненської сільської ради.

25. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 5,6663 га ріллі, яка надана у власність гр. Шарпіло Івану Федоровичу на території Ягідненської сільської ради.

26. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Середі Ганні Андріївні, гр. Середі Дмитру Андрійовичу, гр. Середі Світлані Степанівні на території Просянської сільської ради.

27. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Сизоновій Зінаїді Георгіївні на території Кислівської  сільської ради.
 

Альбом: Засідання ІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ІІ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7667 | Переглядів: 81Дата публікації: 15:11 02.12.2015