Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання LІV сесії районної ради VI скликання
Засідання LІV сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання LІV сесії районної ради VI скликання

25 вересня 2015 року відбулося засідання LІV сесії Куп’янської районної ради VI скликання

25 вересня 2015 року відбулося засідання LІV сесії Куп’янської районної ради VI скликання. У засіданні взяли участь 22 депутати районної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Ситник, Куп’янський міжрайонний прокурор Володимир Калюга, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуюча на сесії  Чернова С.П. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про стан законності та результати діяльності міжрайонної прокуратури за вісім місяців 2015 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року №591-VІ «Про районний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього (зі змінами).3. Про звіт постійної комісії з питань соціального та економічного розвитку та комунальної власності.4. Про звіт постійної комісії з питань аграрної політики.

5. Про прийняття блочно-модульних котелень у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.02.2015 р. № 615-VI „Про затвердження Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2015 рік”. 

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2013 року № 403-VI «Про затвердження Програми зайнятості населення міста Куп’янська та Куп’янського району на період до 2017 року».

8. Про погодження передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

9. Про внесення змін до «Програми діяльності комунального підприємства Куп’янської районної ради Харківської області «Куп’янський районний трудовий архів» на 2014 - 2016 роки.

10. Про надання попередньої згоди на прийняття інтерактивної книги «Школярику - про Батьківщину» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, Куп’янського району.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Григорова Миколи Миколайовича на території Смородьківської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, приватної власності гр. Козирєва Віктора Пантеліймоновича на території Курилівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності гр. Кузьменко Мотрони Аксентіївни на території Пристінської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Лебединській Варварі Дмитрівні на території Петропавлівської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Мосєєвій Кристині Павлівні на території Ягідненської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, приватної власності гр. Чепель Катерини Миколаївни на території Просянської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5338 га пасовища, приватної власності гр. Чепель Катерини Миколаївни на території Просянської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Ягорова Володимира Олексійовича на території Кругляківської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Бесєдіної Олександри Федорівни на території Глушківської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Великодної Олени Іванівни на території Курилівської сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки приватної власності гр. Гатілова Сергія Михайловича на території Курилівської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Гоптенка Миколи Васильовича на території Петропавлівської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Ківшара Сергія Вікторовича на території Курилівської сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка знаходиться у власності  гр. Подольського Григорія Миколайовича на території Лісностінківської сільської ради.
25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Семененко Ніни Кузьмівни на території Глушківської сільської ради.

26. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки приватної власності гр. Сеневич Надії Іванівни на території Моначинівської сільської ради.

27. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки приватної власності гр. Ситнік Світлани Іванівни на території Ягідненської сільської ради.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Снігура Бориса Івановича на території Гусинської сільської ради.

29. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки приватної власності гр. Шейкіної Катерини Олексіївни на території Просянської сільської ради.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Єрмак Віри Павлівни на території Пристінської сільської ради.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7345 | Переглядів: 125Дата публікації: 16:02 28.09.2015