Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняДні сел на Куп’янщині
Дні сел на Куп’янщині

Поділитися новиною:

Дні сел на Куп’янщині

Добра традиція святкувати День сіла продовжилася у вересні

Добру традицію святкувати День рідного села у вересні продовжили Просянка, Благодатівка та Смородьківка. Мешканці цих сел із задоволенням взяли участь у різноманітних конкурсах, іграх, отримали задоволення від цікавих концертних програм, підготовлених працівниками культури Просянського, Благодатівського та Смородьківського клубів. 

Почесними гостями на святах були голова Куп’янської районної державної адміністрації Микола Ситник, голова Куп’янської районної ради Сніжана Чернова та перший заступник голови Куп’янської районної державної адміністрації Анатолій Дробот. 

У рамках культурно-мистецької акції "Від села до села" фахівці відділу культури і туризму надали методичну та практичну допомогу у підготовці та проведенні святкових заходів в селах Благодатівка та Смородьківка.

День села Благодатівка

За вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади грамотами Куп’янської районної державної адміністрації та Куп’янської районної ради були нагороджені Артеменко Ніна Миколаївна, завідуюча Благодатівським сільським клубом  Віннік Тетяна Миколаївна, мешканка с.Благодатівка, Спицина Лілія Петрівна, ветеран сільськогосподарського виробництва.

День села Смородьківка

За вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади грамотами Куп’янської районної державної адміністрації та Куп’янської районної ради були нагороджені Серенко Сергій Васильович, член виконавчого комітету Смородьківської сільської ради, Умаєв Беслан Магомедович, генеральний директор ПСП “Смородьківка”, депутат районної ради, Хорошко Леонід Миколайович, голова ФГ “Хорошко Л.М.”, депутат районної ради, Скрипка Любов Анатоліївна директор Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7343 | Переглядів: 138Дата публікації: 15:43 28.09.2015