Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняДень фізичної культури та спорту України у Куп'янському районі
День фізичної культури та спорту України у Куп\

Поділитися новиною:

День фізичної культури та спорту України у Куп'янському районі

11 вересня 2015 року, напередодні Дня фізичної культури та спорту були організувані святкові заходи та спортивні змагання, в яких взяли участь команди депутатів районної ради та сільських голів, вчителів фізичної культури відділу освіти та працівників райдержадміністрації Куп'янського району.

День фізичної культури та спорту України відзначається в другу суботу вересня. Вперше це свято відзначали в 1994 році, після виходу відповідного президентського указу.

В Україні спорт знаходиться на високому рівні розвитку. З кінця 19 століття в країні поширився найпопулярніший на сьогоднішній день вид спорту — футбол. В той час дуже відомим вважався український борець греко-римського стилю Іван Піддубний.

Українські спортсмени ставали чемпіонами світу та Європи в різних дисциплінах. Крім того, спортсмени України були кістяком олімпійської збірної Радянського Союзу. Легендою світового спорту став Сергій Бубка, який встановив 35 світових рекордів у стрибках з жердиною. До цих пір встановлений ним в 1994 році рекорд (6 м 14 см) ніким не побитий.

В цей день вся країна також згадує імена Олега Блохіна, Ірини Дерюгіної, Лариси Латиніної, Віталія та Володимира Кличків, Яни Клочкової, Ганни Безсонової, Жанни Пінтусевич та інших видатних спортсменів України всіх часів.

Сектор у справах молоді та спорту Куп'янської районної державної адміністрації спільно з районною дитячо-юнацькою спортивною школою, 11 вересня 2015 року, напередодні Дня фізичної культури та спорту організували святкові заходи та спортивні змагання, в яких взяли участь команди депутатів районної ради та сільських голів, вчителів фізичної культури відділу освіти та працівників райдержадміністрації Куп'янського району.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Микола Ситник, голова районної ради Сніжана Чернова, депутат Харківської обласної ради Геннадій Ківшар, котрі подякували всім вчителям, тренерам, спортсменам за їхній внесок у розвиток та популяризацію здорового способу життя, а також побажали всім учасникам змагань майбутніх командних та особистих перемог.

За багаторічну сумлінну працю та особистий внесок в розвиток фізичної культури та спорту в Куп'янському районі грамотами були відзначені Курилівський сільський голова Володимир Серпокрил, депутат районної ради Олександр Кучков та з нагоди 55-річчя видатний спортсмен, майстер спорту з вільної боротьби Віктор Медюков.

Після урочистого відкриття та нагородження учасники Спартакіади перейшли до визначених спортивних споруд, щоб позмагатись у силі, спритності та перевірити силу логічного мислення у шашковому клубі.

Протягом заходу було розіграно 7 комплектів спортивних нагород.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. В змаганнях прийняли участь 63 учасника.

Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника Альбом: День фізкультурника
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7245 | Переглядів: 107Дата публікації: 14:11 15.09.2015