Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняУкраїно! Мій коханий краю!
Україно! Мій коханий краю!

Поділитися новиною:

Україно! Мій коханий краю!

21 серпня о 10.00 годині в районному будинку культури відбулись урочистості та концерт «Україно! Мій коханий краю!», присвячений річниці Незалежності України.

У глибину століть сягає історія українського народу. Наша країна має багате і славне минуле. Вона виплекала Запорізьку Січ, славетну Києво-Могилянську Академію, вона виколисала велетнів сили і духу — Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького, Івана Сірка, Григорія Сковороду, Тараса Шевченка, Лесю Українку, Михайла Грушевського, Івана Франка… І ми, нащадки славних предків, з гордістю кажемо: «Ми — українці, гідні їх!»

24 роки тому наша країна стала вільною незалежною державою, і напередодні цього свята 21 серпня о 10.00 годині в районному будинку культури відбулись урочистості та концерт «Україно! Мій коханий краю!», присвячений річниці Незалежності України.

Присутніх привітали зі святом голова Куп’янської районної державної адміністрації Микола Ситник та голова Куп’янської районної ради Сніжана Чернова. За високий професіоналізм, активну життєву позицію, натхненну плідні працю та з нагоди Дня Незалежності України голова районної державної адміністрації Микола Ситник та голова районної ради Сніжана Чернова нагородили грамотами кращих працівників різних сфер життєдіяльності району.

Аматори районного будинку культури та клубних закладів Кіндрашівки, Петропавлівки, Сеньково, Пристіну підготували для присутніх чудову концертну програму, в якій звучали пісні про Україну, рідний край, молодість та любов.

Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності Альбом: Урочистості до Дня незалежності
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7198 | Переглядів: 123Дата публікації: 10:41 25.08.2015