Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання90-річний ювілей!
90-річний ювілей!

Поділитися новиною:

90-річний ювілей!

13 серпня колишня мешканка с. Пристін Герой Соціалістичної праці Євдокія Федорівна Шип відзначила свій 90-річний ювілей. Привітати ювіляра прибули голова Куп'янської районної державної адміністрації Микола Ситник, голова Куп'янської районної ради Сніжана Чернова та Пристінський сільський голова Василь Боков.

13 серпня голова Куп'янської районної державної адміністрації Микола Ситник, голова Куп'янської районної ради Сніжана Чернова та Пристінський сільський голова Василь Боков привітали зі 90-річним ювілеєм колишню мешканку с. Пристін, Героя Соціалістичної праці Євдокію Федорівну Шип та вручили їй вітальну адресу та подарунки.

Народилась Євдокія Федорівна у 1925 році в селі Смородьківка Куп'янського району. Трудову діяльність почала в юному віці у колгоспі імені Шевченка. Їй довіряли відповідальну роботу ланкової. Один з років був дуже важким: нестерпна спека, бездощів'я. Урожай зібрали мізерний, а зима була голодною. Тим з більшим завзяттям наступної весни ланка, яку очолювала Євдокія  Шип, взялася  за вирощування хліба.

Самовіддана праця принесла бажані плоди. У 1947 році за одержання щедрого урожаю пшениці 33,18 центнерів з гектара на площі 8 гектарів у 1949 році Євдокії Федорівні  було присвоєно звання Героя соціалістичної праці.

За сімейними обставинами, переїхавши в Пристін, вона працювала дояркою в колгоспі, а згодом - у радгоспі "Куп'янський" . Пропрацювавши в сільському господарстві 44 роки у 1980 році була нагороджена медаллю «Ветеран праці» за довголітню сумлінну працю. 

За період свого життя виховала сина і доньку та має трьох внуків.

Альбом: 90 річчя Шип ЄФ Альбом: 90 річчя Шип ЄФ Альбом: 90 річчя Шип ЄФ Альбом: 90 річчя Шип ЄФ Альбом: 90 річчя Шип ЄФ
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7183 | Переглядів: 120Дата публікації: 16:22 13.08.2015