Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняШановні працівники залізничного транспорту!
Шановні працівники залізничного транспорту!

Поділитися новиною:

Шановні працівники залізничного транспорту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України та Дня селища Куп'янськ-Вузловий!

Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь плекалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників усієї України.

І сьогодні ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів, технічно-економічного піднесення у розбудові галузі.

На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

Ми шануємо вашу працю, сподіваємося на ваше розуміння і підтримку економічних реформ, які мають сприяти перетворенню України в одну з провідних держав світу.

 

Голова районної                                                          Голова

державної адміністрації                                               районної ради

М.Ситник                                                       С.Чернова

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7168 | Переглядів: 99Дата публікації: 13:26 03.08.2015