Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання











Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад
Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад

Поділитися новиною:

Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад

16 липня 2015 року відбулися сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад за участю голови райдержадміністрації Миколи Ситника, голови районної ради Сніжани Чернової, першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Дробота, представників Пенсійного Фонду, спеціалістів Держземагентства, РЕСу, філії ПАТ “Укртелеком” та ПАТ "Харківгаз", керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, депутатів районної ради.

Голова райдержадміністрації Микола Ситник розкрив мету проведення сходів: безпосереднє спілкування з населенням сільських громад району, виявлення наболілих питань і пошук шляхів їх вирішення. Також були розглянуті шляхи реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Микола Миколайович проінформував присутніх, що з метою підготовки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад відповідно до вище означеного Закону України, утворена районна Робоча група, якій доручено забезпечити виконання плану заходів щодо підтримки та впровадження роботи з добровільного об’єднання територіальних громад на території району.

Мешканці сільських рад мали можливість задати питання, які потребують вирішення на рівні місцевої влади.  На сходах були обговорені питання щодо територіальної реформи, земельних питань, соціального захисту населення, обліку та розрахунків за газ, покращення транспортного сполучення, негараздів з електромережою та інші. Питання, які потребують додаткового вирішення, взято на контроль. У сходах взяли участь близько 136 мешканців.

Альбом: Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад Альбом: Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад Альбом: Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад Альбом: Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад Альбом: Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад Альбом: Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад Альбом: Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад Альбом: Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад Альбом: Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад Альбом: Сходи громадян Грушівської та Нечволодівської сільських рад
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7145 | Переглядів: 86Дата публікації: 08:19 17.07.2015