Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання LІІІ сесії районної ради VI скликання
Засідання LІІІ сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання LІІІ сесії районної ради VI скликання

15 липня 2015 року відбулося засідання LІІІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання

15 липня 2015 року відбулося засідання LІІІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання. У засіданні взяли участь 22 депутати районної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Ситник, прокурор Куп’янської міжрайонної прокуратури Джулай Ілона Петрівна, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуюча на сесії  Чернова С.П. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  І півріччя 2015 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року №591-VІ «Про районний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3. Про надання міжбюджетного трансферту з бюджету Куп’янського району до бюджету міста Куп’янськ на здійснення видатків по медичному обслуговуванню населення району.

4. Про скасування продовження терміну повернення позички, наданої сільськогосподарському підприємству, в рахунок регіонального контракту.

5. Про звіт постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та екології.

6. Про внесення змін до Програми інформатизації Куп'янського району на 2012-2015 роки.

7. Про погодження передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

8. Про надання попередньої згоди на прийняття блочно-модульних котелень у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району.

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.02.2015 р. № 615-VI „Про затвердження Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2015 рік”. 

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності гр. Могунової Лілії Павлівни на території Грушівської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Карасика Олександра Івановича на території Кислівської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 234, яка надана у власність гр. Дзюбі Євгенії Карпівні на території Кругляківської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 233, яка надана у власність гр. Дзюбі Євгенії Карпівні на території Кругляківської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Пелиху Миколі Антоновичу на території Кругляківської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Бєлій Ніні Іванівні на території Курилівської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Носик Марії Михайлівні на території Курилівської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Бугайова Володимира Івановича на території Кіндрашівської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Варварова Сергія Вікторовича на території Кіндрашівської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Вишнякова Юрія Вікторовича на території Кіндрашівської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 3 – 159, яка надана у власність гр. Григорову Федіру Дмитровичу на території Кіндрашівської сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 2 – 65, яка надана у власність гр. Григорову Федіру Дмитровичу на території Кіндрашівської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності гр. Кравченка Івана Микитовича на території Кіндрашівської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Іваніщева Сергія Петровича на території Кіндрашівської сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Іваніщевої Галини Іванівни на території Кіндрашівської сільської ради.

25. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Шкуренку Миколі Леонідовичу на території Нечволодівської сільської ради.

26. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок площею 23,2726 га сіножатей, які надаються в оренду гр. Григорову Юрію Васильовичу на території Петропавлівської сільської ради.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Канацуй Валентина Володимировича на території Петропавлівської сільської ради.

28. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Крамаренко Наталії Пилипівні на території Петропавлівської сільської ради.

29. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Ляшенко Юрію Олексійовичу на території Петропавлівської сільської ради.

30. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Реуцькому Миколі Васильовичу на території Петропавлівської сільської ради.

31. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Хорошко Валентині Григорівні на території Петропавлівської сільської ради.

32. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Акуленко Анні Іванівні на території Петрівської сільської ради.

33. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,6300 га пасовища, яка надана у власність гр. Кусик Марії Миколаївні на території Просянської сільської ради.

34. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 4,0190 га ріллі, яка надана у власність гр. Кусик Марії Миколаївні на території Просянської сільської ради.

35. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 1,5649 га ріллі, яка надана у власність гр. Кусик Марії Миколаївні на території Просянської сільської ради.

36. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,6617 га пасовища, яка надана у власність гр. Удовик Любові Данилівні на території Просянської сільської ради.

37. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 5,0861 га ріллі, яка надана у власність гр. Удовик Любові Данилівні на території Просянської сільської ради.

38. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Мартовицькій Катерині Петрівні на території Піщанської сільської ради.

39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Шляхова Олександра Семеновича на території Сеньківської сільської ради.

40. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 362, яка надана у власність гр. Григорову Федіру Дмитровичу на території Смородьківської сільської ради.

41. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 14,9447 га ріллі, яка надається в оренду гр. Григорову Юрію Васильовичу на території Смородьківської сільської ради.

42. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Левченко Лідії Григорівні на території Смородьківської сільської ради.

43. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Дем’янюку Миколі Сергійовичу на території Ягідненської сільської ради.

44. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Ріпці Миколі Дорофійовичу на території Ягідненської сільської ради.

45. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Дяченко Олені Анатоліївні на території Пристінської сільської ради.

46. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Келеп Галині Олексіївні на території Просянської сільської ради.

47. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані у власність громадянам на території Кіндрашівської сільської ради.

48. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Казьменко Наталії Василівні на території Просянської сільської ради.

49. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Горбашову Валентину Петровичу на території Кіндрашівської сільської ради.

50. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Довбій Ганні Федорівні на території Піщанської сільської ради.

51. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Поляковій Галині Вікторівні на території Моначинівської сільської ради.

52. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Сапунову Євгенію Георгійовичу на території Моначинівської сільської ради.

53. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Петрієнко Ользі Олександрівні на території Моначинівської сільської ради.

54. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Пономарьовій Раїсі Михайлівні на території Моначинівської сільської ради.

55. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Вишневській Наталії Іванівні на території Моначинівської сільської ради.

56. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Петрієнку Анатолію Івановичу на території Моначинівської сільської ради.

57. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Трембачу Олександру Олексійовичу на території Моначинівської сільської ради.

58. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Скрипнику Олександру Павловичу на території Моначинівської сільської ради.

59. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,1470 га ріллі, яка надана у власність гр. Титаренко Ганні Михайлівні на території Моначинівської сільської ради.

60. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Вишневській Катерині Олександрівні на території Моначинівської сільської ради.

61. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Третяк Ніні Миколаївні на території Моначинівської сільської ради.

62. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 4,0652 га ріллі,, яка надана у власність гр. Титаренко Ганні Михайлівні на території Моначинівської сільської ради.

63. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок площею 32,3154 га ріллі, які надані у власність громадянам на території Просянської сільської ради.

64. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок площею 254,7430 га ріллі, які надані у власність громадянам на території Просянської сільської ради.

65. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності гр. Походняка Олексія Івановича на території Ягідненської сільської ради.

66. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Обраменку Миколі Івановичу на території Моначинівської сільської ради.

67. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Гаркушиній Ніні Дмитрівні на території Моначинівської сільської ради.

68. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Тішаковій Ганні Яківні на території Пристінської сільської ради.

69. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Шевченко Катерині Семенівні на території Курилівської сільської ради.

70. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 67, яка надана у власність гр. Шевченку Володимиру Степановичу на території Курилівської сільської ради.

71. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 32 – 2, яка надана у власність гр. Шевченку Володимиру Степановичу на території Курилівської сільської ради.

72. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Яценко Олені Федорівні на території Ягідненської сільської ради.

73. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Коротуну Миколі Григоровичу на території Моначинівської сільської ради.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7127 | Переглядів: 94Дата публікації: 15:51 15.07.2015