Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняУрочисте відкриття табірної зміни та святковий концерт в ПЗОВ «Сосновий»
Урочисте відкриття табірної зміни та святковий концерт в ПЗОВ «Сосновий»

Поділитися новиною:

Урочисте відкриття табірної зміни та святковий концерт в ПЗОВ «Сосновий»

11 липня в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Сосновий» відбулось урочисте відкриття табірної зміни та святковий концерт для дітей "Казкова країна"

11 липня в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Сосновий» відбулось урочисте відкриття табірної зміни та святковий концерт для дітей «Казкова країна».
Почесними гостями на урочистостях були: Герой України, народний депутат України, президент громадської спілки «Соціальний рух поваги» Віктор Остапчук, голова Куп’янської районної державної адміністрації Микола Ситник, голова Куп’янської районної ради Сніжана Чернова, заступник голови Куп’янської районної державної адміністрації Олена Польоха, депутати Харківської обласної ради Геннадій Ківшар та Віктор Красовський, Олег Войтюк.
Привітали дітей зі святом народний депутат України Віктор Остапчук, який подарував дітям табору «Сосновий» великий ігровий батут, голова районної державної адміністрації Микола Ситник та голова районної ради Сніжана Чернова, які побажали дітям гарного відпочинку та багато ясркавих вражень.
Після урочистої лінійки всі були запрошені в актову залу на святковий концерт «Казкова країна», підготовлений і проведений фахівцями відділу культури і туризму райдержадміністрації (начальник Користіна І.В.) спільно з педагогічним складом табору. У чудовій концертній програмі взяли участь як відпочиваючі у таборі діти — Вікторія Петренко, Олена Ключнік, Ліна Петрикова, танцювальні гурти загонів, так і аматори сільських закладів культури району — учасниці художньої самодіяльності Курилівського клубу Вікторія Загоруйко та Валерія Мєдвєдєва, переможиця регіонального фестивалю-огляду молодіжної естрадної пісні «Цвіт папороті» у номінації «Артистичність», учасниця художньої самодіяльності Сеньківського клубу Лілія Капустіна. Гостями концерту був гурт «Міні-фабрика» Будинку науки і техніки Куп’янської дирекції залізничних перевезень (керівник Н. Крюкова).
По завершенню свята всі діти отримали солодощі, подаровані народним депутатом України Віктором Остапчуком.
    

Альбом: Урочист відкриття зміни в ПЗОВ "Сосновий" Альбом: Урочист відкриття зміни в ПЗОВ "Сосновий" Альбом: Урочист відкриття зміни в ПЗОВ "Сосновий" Альбом: Урочист відкриття зміни в ПЗОВ "Сосновий" Альбом: Урочист відкриття зміни в ПЗОВ "Сосновий" Альбом: Урочист відкриття зміни в ПЗОВ "Сосновий" Альбом: Урочист відкриття зміни в ПЗОВ "Сосновий" Альбом: Урочист відкриття зміни в ПЗОВ "Сосновий" Альбом: Урочист відкриття зміни в ПЗОВ "Сосновий" Альбом: Урочист відкриття зміни в ПЗОВ "Сосновий" Альбом: Урочист відкриття зміни в ПЗОВ "Сосновий" Альбом: Урочист відкриття зміни в ПЗОВ "Сосновий"

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7090 | Переглядів: 107Дата публікації: 13:16 13.07.2015