Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСходи громадян Кругляківської та Глушківської сільських рад
Сходи громадян Кругляківської та Глушківської сільських рад

Поділитися новиною:

Сходи громадян Кругляківської та Глушківської сільських рад

18 червня 2015 року відбулися сходи громадян Кругляківської та Глушківської сільських рад за участю першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Дробота, заступника голови Куп'янської районної ради Світлани Жукової, представників Пенсійного Фонду, спеціалістів Держземагентства, РЕСу, філії ПАТ “Укртелеком” та ПАТ "Харківгаз", керівників управлінь та відділів райдержадміністрації.

Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Дробот розкрив мету проведення сходів: безпосереднє спілкування з населенням сільських громад району, виявлення наболілих питань і пошук шляхів їх вирішення. Також були розглянуті шляхи реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Анатолій Данилович проінформував присутніх, що з метою підготовки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад відповідно до вище означеного Закону України, утворена районна Робоча група, якій доручено забезпечити виконання плану заходів щодо підтримки та впровадження роботи з добровільного об’єднання територіальних громад на території району.

Мешканці сільських рад мали можливість задати питання, які потребують вирішення на рівні місцевої влади.  На сходах були обговорені питання щодо територіальної реформи, земельних питань, соціального захисту населення, обліку та розрахунків за газ, покращення транспортного сполучення, негараздів з електромережою та інші. Питання, які потребують додаткового вирішення, взято на контроль.  У сходах взяли участь близько 101 мешканця.

Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка Альбом: Сходи громадян с. Кругляківка та Глушківка

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/7037 | Переглядів: 102Дата публікації: 15:34 19.06.2015