Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСходи громадян с.Лісна Стінка та с. Сенькове
Сходи громадян с.Лісна Стінка та с. Сенькове

Поділитися новиною:

Сходи громадян с.Лісна Стінка та с. Сенькове

28 травня відбулися сходи громадян Лісностінківської та Сеньківської сільських рад за участю голови райдержадміністрації Миколи Ситника, представників Пенсійного Фонду, працівників правоохоронних органів, спеціалістів Держкомзему, РЕСу, філії “Укртелеком”, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації Микола Ситник розкрив мету проведення сходів - безпосереднє спілкування з населенням сільських громад району, виявлення наболілих питань і пошук шляхів їх вирішення. Також були розглянуті шляхи реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Також Голова райдержадміністрації проінформував присутніх, що з метою підготовки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад відповідно до вище означеного Закону України утворена районна Робоча група, якій доручено забезпечити виконання плану заходів щодо підтримки та впровадження роботи з добровільного об’єднання територіальних громад на території району.

Мешканці сільських рад мали можливість задати питання, які потребують вирішення на рівні місцевої влади. Проблемні питання взято на контроль. У сходах взяли участь близько 170 мешканців.

Альбом: Сходи громадян Лісностінківської та Сеньківської сільських рад Альбом: Сходи громадян Лісностінківської та Сеньківської сільських рад Альбом: Сходи громадян Лісностінківської та Сеньківської сільських рад Альбом: Сходи громадян Лісностінківської та Сеньківської сільських рад Альбом: Сходи громадян Лісностінківської та Сеньківської сільських рад Альбом: Сходи громадян Лісностінківської та Сеньківської сільських рад Альбом: Сходи громадян Лісностінківської та Сеньківської сільських рад Альбом: Сходи громадян Лісностінківської та Сеньківської сільських рад
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6937 | Переглядів: 95Дата публікації: 18:54 28.05.2015