Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСпільна нарада Куп'янського району та міста Куп'янська з питання мобілізації людських ресурсів
Спільна нарада Куп\

Поділитися новиною:

Спільна нарада Куп'янського району та міста Куп'янська з питання мобілізації людських ресурсів

28 травня 2015 року о 9.00 в Залі засідань Будинку рад відбулася спільна нарада Куп'янського району та міста Куп'янська щодо виконання Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15/2015 «Про часткову мобілізацію» та Указу Президента України від 19 березня 2015 року № 40/2015 року «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році».

Нарада була проведена під головуванням Ситника Миколи Миколайовича - голови районної державної адміністрації та Куп'янського міського голови - Демченка Володимира Володимировича.

В нараді взяли участь голова районної ради Сніжана Чернова, керівники правоохоронних органів району, представники обласного та районного військового комісаріату Харківської області, керівники підприємств, установ, організацій м. Куп'янська та Куп'янського району.

Відкриваючи спільну нараду, голова Куп'янської районної державної адміністрації Микола Ситник зазначив, що на даний момент основним пріоритетом для всіх підприємств, установ, організацій Куп'янського району та м. Куп'янська є виконання Указу Президента України “Про часткову мобілізацію”, а саме забезпечення людських ресурсів для виконання планового завдання по Куп'янському району та м. Куп'янську.

Також слово було надано представникам правоохоронних органів району та представнику обласного військового комісаріату Харківської області. Кожен керівник доповів ситуацію з питання мобілізації, яка склалася на даний час по району та місту Куп'янську.

Підводячи підсумки спільної робочої наради, голова районної державної адміністрації - Микола Ситник та Куп'янський міський голова - Володимир Демченко  наголосили всім присутнім на тому, що до кінця п'ятої хвилі мобілізації, тобто до 19 червня 2015 року план по Куп'янському району та м. Куп'янську повинен бути виконаним на 100%.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6936 | Переглядів: 53Дата публікації: 18:46 28.05.2015