Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад
Засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

Поділитися новиною:

Засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

26 травня в Куп’янському районі пройшло чергове засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад за участі голови районної ради Сніжани Чернової та сільських голів.

26 травня в Куп’янському районі пройшло чергове засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.

Голова районної державної адміністрації Микола Ситник нагадав, що районною Робочою групою 7 травня було проведено перше засідання, на якому було сформовано пропозиції щодо об’єднання сільських рад Куп’янського району у п’ять територіальних громад.

Але на сьогоднішній день є ініціативи щодо утворення територіальної громади з центром у м. Куп’янськ. Під час засідання були обговорені декілька варіантів об’єднання територіальних громад, які можуть стати ключовою можливістю для того, щоб громади могли побачити перспективи розвитку у разі об’єднання.

Загалом запропоновано населені пункти Петрівської, Пристінської, Кіндрашівської, Грушівської, Нечволодівської та Курилівської сільських рад об’єднати у Куп’янську територіальну громаду з центром в м. Куп’янськ; населені пункти Петропавлівскої, Ягіднянської та Кислівської сільських рад об’єднати у Петропавлівську територіальну громаду з центром в с. Петропавлівка, населені пункти Вишнівської, Просянської, Смородьківської, Моначинівської та Гусинської сільських рад об’єднати у Гусинську територіальну громаду з центром в с. Гусинка, населені пункти Піщанської, Глушківської, Кругляківської, Сеньківської, Лісностінківської сільських рад об’єднати у Глушківську територіальну громаду з центром в с. Глушківка. Такі пропозиції будуть представлені до обговорення серед громадськості, оскільки вирішальною є саме їхня думка.

Робота робочої групи щодо складання перспективного плану формування територіальних громад у Куп’янському районі продовжується.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6911 | Переглядів: 62Дата публікації: 16:13 26.05.2015