Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКуп’янське міськрайонне управління юстиції інформує
Куп’янське міськрайонне управління юстиції інформує

Поділитися новиною:

Куп’янське міськрайонне управління юстиції інформує

Удосконалено порядок реєстрації земель сільськогосподарського призначення

     Міністерство юстиції планує до кінця року завершити основний етап реформ у галузі надання адмінпослуг. Це забезпечить ліквідацію черг, побутової корупції та багатьох інших проблем, які існують у процесі реєстрації бізнесу та права на нерухомість. У рамках реформи реєстраційної служби, а також децентралізації відбувається передача частини державних функцій з реєстрації майна та бізнесу на місця.

  З цього приводу на Волині була створена інформаційна група при головному територіальному управлінні юстиції в області з роз'яснення питання щодо передачі функцій реєстрації земель сільськогосподарського призначення нотаріусам, реформ у сфері реєстрації бізнесу та у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно.

     Згідно із Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення,” з 1 квітня нотаріуси отримали право проводити реєстрацію договорів оренди земельних ділянок.

  Переваги нової системи реєстрації договорів оренди сільгоспземель очевидні. Це розширення за рахунок державних та приватних нотаріусів кількості пунктів, де можна провести реєстрацію. Громадяни самостійно зможуть обирати, звернутися їм до державного реєстратора чи до нотаріуса. При цьому відбудеться ліквідація черг при реєстрації договорів оренди сільгоспземель і прискорення оперативності реєстрації та якості послуг за рахунок збільшення конкуренції.

   Начальник Куп”янського міськрайонного управління управління юстиції Харківської області С.В.Векслер

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6725 | Переглядів: 82Дата публікації: 14:41 20.04.2015