Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання12 квітня - 92 річниця заснування Куп’янського району!
12 квітня - 92 річниця заснування Куп’янського району!

Поділитися новиною:

12 квітня - 92 річниця заснування Куп’янського району!

“Дорогі земляки! Щиро вітаємо Вас з 92 річницею заснування Куп’янського району!

У віддаленому 1655 році історики датують перші поселення, жителям яких доводилося освоювати в Приоскіллі простори Дикого поля. Головне, що притягувало людей – були вільні землі. А ще Оскіл і його притоки були тим магнітом, який вабив людей, давав наснагу на життя, створював сприятливу можливість для заснування сіл на його берегах. Тоді ніхто не знав, яка велика і героїчна доля судилася нашому краю.

Гідні досягнення у сільському господарстві, визначні культурні традиції, працьовиті та талановиті люди сьогодні є предметом гордості району. Куп’янщина пишається вами, всіма, хто крізь століття проніс любов до рідної батьківської землі, зберіг щирість душі і став спадкоємцем слави і величі попередніх поколінь.

Впевнені, що працьовитість, патріотизм, молодість душі і натхнення мешканців району стануть запорукою подальших перемог і світлого майбутнього нашого краю.

Козацького вам здоров’я, щастя і добробуту вашим сім’ям, тепла і затишку у ваших оселях! Нехай у ваших сім’ях народжуються і ростуть щасливі та здорові діти – наша надія і майбутнє!

Зі святом вас, дорогі земляки!

Голова Куп’янської районної державної адміністрації                 М.Ситник

Голова Куп'янської районної ради                                              С.Чернова

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6709 | Переглядів: 106Дата публікації: 11:58 10.04.2015