Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКуп’янське міськрайонне управління юстиції інформує
Куп’янське міськрайонне управління юстиції інформує

Куп’янське міськрайонне управління юстиції інформує

Про надання безоплатної первинної правової допомоги учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей, що відбулися у період з 21.11.2013 по 21.02.2014

      Постраждалі учасники масових акцій громадського протесту та члени їх сімей, що відбулися у період з 21.11.2013 по 21.02.2014, в межах роботи громадських приймалень з надання безоплатної первинної правової допомоги, які діють при Головному управлінні юстиції у Харківській області та територіальних управліннях юстиції м. Харкова та Харківської області можуть отримати безоплатну первинну правову допомогу, що включає наступні види правових послуг: надання правової інформації, надання консультацій і роз'яснень з правових питань, складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру), надання допомоги в забезпечення доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

  Для зазначених категорій осіб забезпечується першочергове надання вищевказаної допомоги. У разі звернення у неприйомні дні та години, керівники територіальних органів юстиції мають вжити заходів щодо надання вказаної допомоги. Вказаним категоріям осіб державними нотаріальними конторами безоплатно надаватимуться послуги, пов'язані з оформленням спадщини.

   Громадська приймальня Куп”янського міськрайонного управління юстиції працює щовівторка та щочетверга з 10 до 16 години за адресою: м.Куп”янськ, пров. Куп”янський,4, тел.5-62-07.


 
Начальник Куп’янського міськрайонного управління юстиції       С.В.Векслер
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6699 | Переглядів: 21Дата публікації: 11:38 08.04.2015