Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКуп’янське міськрайонне управління юстиції інформує
Куп’янське міськрайонне управління юстиції інформує

Поділитися новиною:

Куп’янське міськрайонне управління юстиції інформує

Про надання безоплатної первинної правової допомоги учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей, що відбулися у період з 21.11.2013 по 21.02.2014

      Постраждалі учасники масових акцій громадського протесту та члени їх сімей, що відбулися у період з 21.11.2013 по 21.02.2014, в межах роботи громадських приймалень з надання безоплатної первинної правової допомоги, які діють при Головному управлінні юстиції у Харківській області та територіальних управліннях юстиції м. Харкова та Харківської області можуть отримати безоплатну первинну правову допомогу, що включає наступні види правових послуг: надання правової інформації, надання консультацій і роз'яснень з правових питань, складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру), надання допомоги в забезпечення доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

  Для зазначених категорій осіб забезпечується першочергове надання вищевказаної допомоги. У разі звернення у неприйомні дні та години, керівники територіальних органів юстиції мають вжити заходів щодо надання вказаної допомоги. Вказаним категоріям осіб державними нотаріальними конторами безоплатно надаватимуться послуги, пов'язані з оформленням спадщини.

   Громадська приймальня Куп”янського міськрайонного управління юстиції працює щовівторка та щочетверга з 10 до 16 години за адресою: м.Куп”янськ, пров. Куп”янський,4, тел.5-62-07.


 
Начальник Куп’янського міськрайонного управління юстиції       С.В.Векслер
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6699 | Переглядів: 84Дата публікації: 11:38 08.04.2015