Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняВсеукраїнська акція "За чисте довкілля"
Всеукраїнська акція \"За чисте довкілля\"

Поділитися новиною:

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"

На території району з 19 березня 2015 року розпочато акцію “За чисте довкілля”, яка буде тривати до 30 травня 2015 року

На території району з 19 березня 2015 року розпочато акцію “За чисте довкілля”, яка буде тривати до 30 травня 2015 року. Акція проводиться з метою забезпечення утримання територій населених пунктів в належному санітарному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення району.

Станом на 27 березня 2015 року проведено заходи по впорядкуванню території, у тому числі прибудинкової 60 тис.м², вулиць та доріг, автотранспортних зупинок, 24 парка, 25 скверів, 89 кладовищ, 52 братські могили та меморіальні комплексів, місця почесних поховань, узбіччя доріг, лісосмуги, берега водойм, проведення побілки дерев та оброблення їх засобами захисту, благоустрій 19 пам’ятників.

В рамках акції особлива увага приділяється ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, висадці та обліку висаджених дерев та квітників, обліку коштів витрачених за кожним видом робіт з благоустрою. Залучаються до виконання громадських робіт громадяни надані міськрайонним центром зайнятості, учні загальноосвітніх закладів, працівники бюджетних установ, працівники комунальних підприємств, сили та засоби суб’єктів господарської діяльності.

Органи місцевого самоврядування провели розподіл території між організаціями, установами та підприємствами, які знаходяться на території сільської ради.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6694 | Переглядів: 73Дата публікації: 08:53 01.04.2015