Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання LІ сесії районної ради VI скликання
Засідання LІ сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання LІ сесії районної ради VI скликання

25 березня 2015 року відбулося засідання LІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання

25 березня 2015 року відбулося засідання LІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання. У засіданні взяли участь 22 депутати районної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Ситник, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуюча на сесії  Чернова С. П. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року №591-VІ «Про районний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2.  Про звіт постійної комісії з питань бюджету.

3. Про внесення змін до переліку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп'янського району.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 7,4099 га на території Моначинівської сільської ради.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 15,4102 га на території Моначинівської сільської ради.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Грушівської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Загоруйка Володимира Дмитровича на території Ягідненської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Поліводи Володимира Аксентійовича на території Моначинівської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Ропаю Вячеславу Михайловичу на території Смородьківської сільської ради.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6688 | Переглядів: 88Дата публікації: 16:23 25.03.2015