Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняВітаємо з відзнакою!
Вітаємо з відзнакою!

Поділитися новиною:

Вітаємо з відзнакою!

20 березня 2015 року о 16 годині у великій залі Палацу культури ім. В.І.Кошелєва відбулась урочиста церемонія присвоєння звання «Людина року — 2014»

20 березня 2015 року о 16 годині у великій залі Палацу культури ім. В.І.Кошелєва відбулась урочиста церемонія присвоєння звання «Людина року — 2014». Переможцем в номінації «Державна служба» було визнано голову Куп`янської районної державної адміністрації Ситника Миколу Миколайовича.

Переможців привітали: почесний гість свята - заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Глушко Вадим Олександрович та Куп`янський міський голова Демченко Володимир Володимирович. Теплі слова подяки від імені всіх переможців висловив М. М. Ситник та у знак шани від хліборобів та мешканців Куп`янського району вручив почесному гостю запашний коровай з урожаю зерна 2014 року.

Альбом: Вітаємо з відзнакою! Альбом: Вітаємо з відзнакою! Альбом: Вітаємо з відзнакою! Альбом: Вітаємо з відзнакою! Альбом: Вітаємо з відзнакою! Альбом: Вітаємо з відзнакою! Альбом: Вітаємо з відзнакою! Альбом: Вітаємо з відзнакою! Альбом: Вітаємо з відзнакою!
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6682 | Переглядів: 93Дата публікації: 08:19 24.03.2015