Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання L сесії районної ради VI скликання
Засідання L сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання L сесії районної ради VI скликання

25 лютого 2015 року відбулося засідання L сесії Куп’янської районної ради VI скликання

25 лютого 2015 року відбулося засідання L сесії Куп’янської районної ради VI скликання. У засіданні взяли участь 25 депутатів районної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Ситник, Куп’янський міжрайонний прокурор старший радник юстиції Володимир Калюга, начальник Куп’янського МВ ГУМВС України в Харківській області полковник міліції Олександр Долженко, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуюча на сесії  Чернова С. П. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про стан законності та результати діяльності міжрайонної прокуратури у 2014 році.

2. Про стан злочинності у Куп’янському районі у 2014 році.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  2014 рік.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року №591-VІ «Про районний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього (зі змінами).

5. Про затвердження Звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Куп’янського району за 2014 рік.

6. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Куп’янського району за 2015 рік.

7. Про затвердження звіту про виконання  Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2014 рік.

8. Про затвердження Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2015 рік.

9. Про затвердження звіту про використання коштів на виплату одноразової матеріальної допомоги мешканцям Куп’янського району, які опинилися в скрутній життєвій ситуації у 2014 році.

10. Про надання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговим категоріям населення в 2015 році готівкою.

11. Про внесення змін до рішення районної ради № 175-V від 5 грудня 2007 року "Про затвердження комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Куп'янського району на 2007-2011 роки та на подальшу перспективу до 2020 року" (зі змінами).

12. Про затвердження Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів районного бюджету учасників спортивних заходів місцевого рівня, що проводяться на території Куп'янського району та грошової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів за рахунок районного бюджету.

13. Про затвердження норм витрат на нагородження переможців та призерів спортивних змагань районного  рівня за рахунок коштів районного бюджету.

14.  Про звіт постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Аушевої Любові Дмитрівни на території Кругляківської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 3 - 283, яка надана у власність гр. Бондар Марії Іванівні на території Кіндрашівської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 273, яка надана у власність гр. Бондар Марії Іванівні на території Кіндрашівської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 2 - 71, яка надана у власність  гр. Бондар Марії Іванівні на території Кіндрашівської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Борисенко Марії Василівни на території Смородьківської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Глухенченко Зої Тимофіївні на території Кругляківської сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Демченко Вірі Іванівні на території Кіндрашівської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Домахіній Вірі Миколаївні на території Курилівської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Козирева Івана Андрійовича на території Ягідненської сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Козирєвої Федори Іллівни на території Петропавлівської сільської ради.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (ріллі) приватної власності гр. Козирєвої Федори Іллівни на території Петропавлівської сільської ради.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Колмикова Олексія Олександровича на території Петрівської сільської ради.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Кулакова Володимира Івановича на території Петропавлівської сільської ради.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Лобас Євдокії Іванівни на території Пристінської сільської ради.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Огнівенко Миколи Івановича на території Петрівської сільської ради.

30. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані у власність гр. Сафонову Анатолію Романовичу на території Кіндрашівської сільської ради.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Усердової Раїси Артемівни на території Глушківської сільської ради.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Харківської Юлії Володимирівни на території Смородьківської сільської ради.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Шапкіної Марії Володимирівни на території Смородьківської сільської ради.

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності громадян на території Пристінської сільської ради.

35. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надаються в оренду гр. Щербаченку Олександру Володимировичу на території Лісностінківської сільської ради.

36. Про надання згоди на щорічну відпустку голові районної ради Черновій Сніжані Петрівні.

37. Про надання згоди на щорічну відпустку заступнику голови районної ради Жуковій Світлані Борисівні.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6633 | Переглядів: 110Дата публікації: 09:41 26.02.2015