Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХLІХ сесії районної ради VI скликання
Засідання ХLІХ сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХLІХ сесії районної ради VI скликання

16 січня 2015 року відбулося засідання ХLІХ сесії Куп’янської районної ради VI скликання

16 січня 2015 року відбулося засідання ХLІХ сесії Куп’янської районної ради VI скликання. У засіданні взяли участь 24 депутата районної ради, заступник голови Куп’янської райдержадміністрації Анатолій Дробот, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуюча на сесії  Чернова С. П. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про районний бюджет на 2015 рік.

2. Про затвердження "Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян на строкову службу в Куп’янському районі у 2015 році".

3. Про встановлення вартості харчування дітей в навчальних закладах  Куп’янського району на 2015 рік.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в користуванні ФГ «Клепки» на території Пристінської сільської ради.

5. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Іваннікову В.А. на території Нечволодівської сільської ради.

6. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Кличову С.С. на території Пристінської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 175, яка надана у власність гр. Колієнко М.С. на території Грушівської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Колієнко М.С. на території Грушівської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Литвінової Олени Кирилівни на території Ягідненської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Ляхову Івану Павловичу на території Ягідненської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Марченко Ніни Миколаївни на території Лісностінківської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Орлову А.І. на території Кіндрашівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Погребняк А.В. на території Курилівської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності громадянина Пономарьова Анатолія Андрійовича на території Ягідненської сільської ради.

15 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Ситник Григорія Яковича на території Петропавлівської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана у власність гр. Шеремет П.С. на території Пристінської сільської ради.

17. Про затвердження штатного розпису та кошторису видатків на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2015 рік.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6572 | Переглядів: 95Дата публікації: 14:15 16.01.2015