Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЯгіднянська сільська рада інформує
Ягіднянська сільська рада інформує

Поділитися новиною:

Ягіднянська сільська рада інформує

З В І Т сільського голови про здійснення державної регуляторної політики на території Ягідненської сільської ради Куп’янського району Харківської області за 2014 рік

Відповідно до ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчим комітетом сільської ради здійснювалися повноваження щодо реалізації державної регуляторної політики на території сільської ради в межах та у спосіб, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності».

Протягом поточного року сільською радою розроблений 1 проект регуляторного акту, стосовно   проекту регуляторного акту був підготовлений  аналіз регуляторного впливу, який  містив обгрунтування необхідності прийняття регуляторного акту. На виконання      ст. 9  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» підготовлений проект регуляторного акту разом з відповідними аналізами регуляторного впливу був оприлюднений в газеті «Вісник Куп’янщини»,  розміщений на офіційному сайті  Куп’янської районної ради з метою одержання зауважень та пропозицій. Протягом звітного періоду зауважень та пропозицій від мешканців Ягідненської сільської ради не надходило. Після спливу терміну прийняття зауважень та пропозицій регуляторний акт був винесений на сесійне засідання для затвердження.

В 2014 році  рішенням сесії сільської ради затверджений наступний регуляторний акт:

1. Про внесення змін до рішення ХІV сесії VІ скликання від 30.11.2011 року та рішення ХХХУ сесії VІ скликання від 26.11.2013 року № 192 (ХХХХ сесія VІ скликання від 14.06.2014 року № 244)

На виконання вимог ст. 12 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» даний регуляторний акт був офіційно оприлюднений.

Постійною комісією з питань реалізації державної регуляторної політики на території сільської ради розроблений план-графік здійснення заходів із відстеження результативності регуляторних актів  сільської ради в 2015 році.

 

Ягідненський  сільський голова                                   М.В.Косенко

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про планування  діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ягідненською сільською радою Куп’янського району Харківської області на 2015 рік станом  на 15 грудня 2014 року

На виконання вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік  Ягідненська сільська рада  повідомляє, що станом на 15 грудня 2014 року прийняття регуляторних актів Ягідненською сільською радою в 2015 році не планується. У разі виникнення необхідності прийняття регуляторних актів зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік будуть оприлюднені в газеті  «Вісник Куп’янщини» та на офіційному веб-сайті Куп’янської районної ради (www.rayrada.kupyansk.info) не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки проекту регуляторного акту.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6554 | Переглядів: 85Дата публікації: 13:06 05.01.2015