Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняМітинг до Дня пам`яті жертв голодоморів
Мітинг до Дня пам`яті жертв голодоморів

Поділитися новиною:

Мітинг до Дня пам`яті жертв голодоморів

22 листопада біля пам’ятника м.Куп’янськ відбувся мітинг та покладання квітів до Дня пам'яті жертв Голодоморів.

Пам`ять - нескінченна книга, у якій записано все: і життя кожної людини, і життя цілої країни. Та багато сторінок в нашу історію вписано кривавими та чорними літерами. Особливо вражаючими сторінками є ті, де смертельним шрифтом викарбувано: голод, голодомор...

Багато людей пережили часи голоду - страшні часи. Трагічна пам`ять про голодомор - то як чорний колодязь, у який, можливо, і не хотілося б заглядати, але мусимо, аби очистити власні душі від скверни і покаятися, аби не повторилося найстрашніше за всю історію України насильницьке знищення людей.

Тому в листопаді, вже традиційно ми збираємося біля пам`ятного знаку жертвам голодоморів, щоб вшанувати пам`ять кожного, хто зазнав біди в ті страшні часи голоду. 

Рівно о 16.00 мешканці Куп'янщини долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання та вшанували пам'ять жертв голодоморів.
22 листопада о 15.30 годині біля пам`ятного знаку жертвам голодоморів в м.Куп’янськ відбувся мітинг та покладання квітів, в якому взяли участь працівники державних установ району, міста та громадськість. 
Перед присутніми виступили: голова Куп`янської районної державної адміністрації Ситник М.М., директор Куп`янського краєзнавчого музею Осадча І.А. Траурну панахиду відслужив священник Свято-Миколаївського собору отець Анатолій.
Наприкінці мітингу відбулось покладання квітів до пам`ятника жертвам голодоморів.

 

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6470 | Переглядів: 127Дата публікації: 09:42 25.11.2014