Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХLVІ сесії районної ради VI скликання
Засідання ХLVІ сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХLVІ сесії районної ради VI скликання

6 листопада 2014 року відбулося засідання ХLVІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання

6 листопада 2014 року відбулося засідання ХLVІ сесії Куп’янської районної ради VI скликання. У засіданні взяли участь Куп’янський міжрайонний прокурор Володимир Калюга, 24 депутата районної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Ситник, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуюча на сесії  Чернова С. П. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року №415-VІ «Про районний бюджет на 2014 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп'янського району.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді гр. Головко Г.С. на території Глушківської сільської ради.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді гр. Головко Г.С. на території Кругляківської сільської ради.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Пащенко Г.Ф. на території Петропавлівської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності громадянки Кашенко А.І. на території Моначинівської сільської ради.

8.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянки Коротун М.Т. на території Моначинівської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності громадянки Ляшенко К.М. на території Моначинівської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Полуляхова В.І. на території Моначинівської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Сергієнко А.В. на території Смородьківської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Сергієнко В.І. на території Смородьківської сільської ради.

13. Про надання згоди на щорічну відпустку голові районної ради Черновій Сніжані Петрівні.

14. Про надання згоди на щорічну відпустку заступнику голови районної ради Жуковій Світлані Борисівні.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6430 | Переглядів: 116Дата публікації: 08:58 07.11.2014