Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКуп’янська ОДПІ інформує
Куп’янська ОДПІ інформує

Поділитися новиною:

Куп’янська ОДПІ інформує

Куп’янська ОДПІ інформує

На Куп`янщині  проблемні питання вирішуються шляхом діалогу

Нещодавно у Шевченківському відділення Куп`янської ОДПІ відбулась зустріч з представниками малого і середнього бізнесу.

Основною метою заходу стало вивчення актуальних питань регулювання діяльності бізнесу, що належать до компетенції ДФС.

Відкриваючи зустріч, заступник начальника – начальник Шевченківського відділення Куп`янської ОДПІ Світлана Усік наголосила на особливій ролі малого та середнього бізнесу у економічному та соціальному розвитку місцевих громад.

«Саме цей сектор сьогодні забезпечує роботою не тільки себе, а й своїх земляків, сплачує податки до місцевих бюджетів тощо. Завдяки плідній співпраці бізнес-спільноти та фахівців ДФС запроваджено низку прогресивних новацій у податковому законодавстві, значно спрощено процедури реєстрації платників єдиного податку та ПДВ. З 1 січня 2015 року вводитиметься електронне адміністрування ПДВ», - підкреслила посадовець.

Під час заходу підприємці вели активне спілкування з податківцями та розповідали про існуючі проблеми та обговорили питання спільної діяльності податкової з бізнес-середовищем регіону.

«Головною метою відомства є наповнення бюджету для забезпечення сталого і ритмічного фінансування потреб держави, а органи ДФС України працюють і працюватимуть у штатному режимі, повністю виконуючи свої функції», - зазначила наприкінці зустрічі Світлана Усік.

 

Про реформування податкової системи під час семінару

В ході реалізації концепції реформування податкової системи та з метою ознайомлення бізнес-спільноти з нововведеннями у податковому законодавстві, у Куп`янській ОДПІ проведено роз`яснювальний семінар.

«В державі триває обговорення основних аспектів Урядового пакету комплексних змін у податковій системі. Запропоновані зміни зменшують кількість неефективних податків і витрат державних ресурсів на адміністрування; спрощують процес обліку та звітності; реформують податок на прибуток на основі бухгалтерського обліку; переглядають системи податкових пільг для аграрного сектору економіки, і головне – сприяють детінізації економіки та реформуванню зарплатних податків шляхом зниження навантаження на фонд оплати праці», - підкреслила очільник податкової Олена Кухтіна.

Заступник начальника Інна Богатирьова підкреслила, що урядовим пакетом комплексних змін у податковій системі реформуванню зарплатних податків приділено особливу увагу. Зокрема, запропоновано для обговорення дві моделі реформування єдиного соціального внеску та шість моделей реформування податку на доходи фізичних осіб.

Наприкінці семінару присутні обговорили очікуване створення системи електронного адміністрування податку на додану вартість та отримали тематичну листівку «Електронне адміністрування ПДВ».

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6408 | Переглядів: 122Дата публікації: 15:21 28.10.2014