Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКуп’янська ОДПІ інформує
Куп’янська ОДПІ інформує

Поділитися новиною:

Куп’янська ОДПІ інформує

«Від стабільних надходжень до бюджету залежить економічна ситуація в країні»

На минулому днями в Куп'янської ОДПІ брифінгу були підведені підсумки роботи щодо забезпечення доходної частини бюджетів за 9 місяців поточного року.
Керівник інспекції Олена Кухтіна, звертаючись до присутніх журналістів, зокрема зазначила, - «наша країна переживає досить складний період, але ми розуміємо, що зараз, як ніколи, необхідно чітко виконувати поставлені перед нашою службою завдання з наповнення бюджетів усіх рівнів. Від цього залежить наскільки своєчасно і в повному обсязі будуть профінансовані соціальні заходи, отримають посібники діти, інваліди, зарплату бюджетники, будуть виплачені пенсії, та й багато іншого. Від стабільних надходжень до бюджету в чому залежить економічна ситуація в країні. Інспекція працює в штатному режимі. Відвідувачам опиняються всі передбачені законодавством адінуслугі».

Олена Іларіонівна також зазначила, що за 9 місяців поточного року Куп'янською ОДПІ забезпечено надходження податків і зборів до Зведеного бюджету України в сумі 161, 8 млн.грн., що на 13,9 млн.грн. більше очікуваних надходжень.

 

У Куп`янській ОДПІ відбулась зустріч щодо створення додаткових робочих місць

«Майже 99 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб надійшло за 9 місяців поточного року, що майже на 9 млн. грн. перевищує очікувані находження цього податку. Фахівцями ОДПІ проведено ряд перевірок суб’єктів господарювання щодо правомірності використання ними найманої праці, недопущення виплати заробітної плати в “конвертах”, легалізації зайнятості населення», - зазначила під час зустрічі начальник Куп`янської ОДПІ Олена Кухтіна.

За результатами перевірок у цьому році фонд оплати найманих працівників підвищено на 1,8 млн.грн, додатково нараховано 522,4 тис.грн. податку та 1,3 млн.грн. єдиного внеску. За результатами позапланових  документальних перевірок донараховано 11 тис.грн.

Працівники Куп`янської ОДПІ вже кілька місяців поспіль тримають на особливому контролі  легальність роботи найманих осіб на аграрних підприємствах, - підкреслила посадовець. За рахунок легалізації найманих працівників до бюджету додатково надійшло 84,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 224,6 тис. грн. єдиного внеску.

Крім того, залучено 5 громадян, які надавали послуги по обробці земельних ділянок власним транспортом, задекларовано 16 тис.грн, до бюджету сплачено 2,4 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6391 | Переглядів: 93Дата публікації: 16:26 14.10.2014