Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняДень людей похилого віку
День людей похилого віку

Поділитися новиною:

День людей похилого віку

3 жовтня в районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт для старшого покоління

Саме для старшого покоління 3 жовтня в районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт. Міжнародний День людей похилого віку у всьому світі щорічно відзначається з 1990 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. Україна приєдналася до світової спільноти в 2004 році. У тому ж році Президентом України був підписаний Указ про відзначення в Україні Дня ветерана.

Цей день - не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь.

Вшанували присутніх на святі ветеранів та людей поважного віку голова Куп'янської районної ради Сніжана Чернова, голова районної державної адміністрації Микола Ситник, голова районної організації "ВЕТЕРАН" Ніна Лебединська.

Героїнями заходу, разом з сім'ями, стали Галич Т.Г. з Петропавлівки, Артеменко Н.М. з Благодатівки, Алексєєва З.П. з Курилівки, Ківшар О.Ю.  з Моначинівки, Сядриста М.Ю. з Піщаного. Вони відповідали на питання, співали, читали вірші, пригощали глядачів варениками. Голова районної громадської організації "Ветеран" Лебединська Н.О. вручила кожному учаснику солодкі подарунки.

Перед початком заходу в фойє районного будинку культури було розміщено книжкову виставку та виставку виробів самодіяльних майстрів прикладного мистецтва "Золота осінь життя".

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6377 | Переглядів: 104Дата публікації: 13:51 06.10.2014