Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняКуп’янське міськрайонне управління юстиції інформує

Поділитися новиною:

Куп’янське міськрайонне управління юстиції інформує

Зміни в діяльності Державної служби з питань інвалідів та ветеранів

З 10.09.2014 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України від 13 серпня 2014 р. N 414 “Питання діяльності деяких центральних органів виконавчої влади”.

Відповідно до цієї Постанови ліквідується  Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, функції цієї служби покладаються  на Державну службу у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції повноваження та функції з питань реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та військовослужбовців, звільнених у запас або відставку та на Міністерство соціальної політики - повноваження і функції з питань соціального захисту інвалідів, осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", ветеранів праці, ветеранів військової служби, жертв нацистських переслідувань, дітей війни та жертв політичних репресій.

Також цією постановою установлено, що Міністерство соціальної політики та Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції виконують завдання та функції Державної служби з питань інвалідів та ветеранів, що ліквідується, і є її правонаступниками у відповідних сферах.

 

Провідний спеціаліст
Куп'янського міськрайонного
управління юстиції Харківської області                           Г.С.Ковальова

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6373 | Переглядів: 81Дата публікації: 16:07 01.10.2014