Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняВсеукраїниський День бібіліотек
Всеукраїниський День бібіліотек

Поділитися новиною:

Всеукраїниський День бібіліотек

30 вересня в центральній районній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Бібліотекарів Куп'янського району привітали голова Куп'янської районної ради Сніжана Чернова, голова Куп'янської районної державної адміністрації Микола Ситник, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ірина Користіна. Сердечні побажання звучали в цей день в стінах районної бібліотеки. Багато теплих слів було сказано на честь працівників, що плекають книги - джерело знань.

Зі словами вдячності до своїх колег звернулись начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ірина Користіна та директор Куп’янської ЦБС Ірина Подкопаєва.

Кращі бібліотекарі були нагороджені грамотами. Почесну грамоту від обласної державної адміністрації отримала директор Куп’янської ЦБС Подкопаєва І.М.; завідуюча відділом обслуговування дітей та юнацтва районної бібліотеки Авксентьєва Н.В. одержала Грамоту від Департаменту культури і туризму облдержадміністрації; районна державна адміністрація та районна рада нагородили грамотами завідуючих сільських бібліотечних філій – Курилівської – Гірник С.В. і Ягідненської – Руду О.О. та провідного методиста центральної районної бібліотеки Терешонкову І.Ю.; грамотами відділу культури і туризму було відзначено Казарєзову Н.І. – завідуючу Кіндрашівською бібліотечною філією та Ляшенко Г.В. – завідуючу Петропавлівською бібліотечною філією.

З нагоди свята центральна районна бібліотека отримала в подарунок книги від Народного депутата України В. Остапчука.

Голова районної профспілкової організації працівників культури Шрамко Л.М. запросила бібліотекарів на екскурсію до Куп’янського краєзнавчого музею.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек була підготовлена розважальна програма: різноманітні вікторини, ігри, конкурси. Прикрасило захід музичне привітання від колег - працівників культури О. Афанас’єва та О. Олепіра.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6371 | Переглядів: 96Дата публікації: 10:28 01.10.2014