Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХLV сесії районної ради VI скликання
Засідання ХLV сесії районної ради VI скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХLV сесії районної ради VI скликання

30 вересня 2014 року відбулося засідання ХLV сесії Куп’янської районної ради VI скликання

30 веерсня  2014 року відбулося засідання ХLV сесії Куп’янської районної ради VI скликання. У засіданні взяли участь 21 депутат районної ради, голова Куп’янської райдержадміністрації Микола Ситник, депутат Харківської обласної ради Геннадій Ківшар, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

Головуюча на сесії  Чернова С. П. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року №415-VІ «Про районний бюджет на 2014 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 06.08.2012 року № 229-VI «Про затвердження Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Куп’янського району на 2012-2015 роки».

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 27.11.2013 року № 388-VI «Про затвердження Програми “Питна вода Куп’янського району на 2013-2020 роки”.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2013 року № 403-VI «Про затвердження Програми зайнятості населення міста Куп’янська та Куп’янського району на період до 2017 року».

5. Про затвердження статуту ПЗОВ “Сосновий” у новій редакції.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ващенко Лідії Митрофанівни на території Моначинівської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянки Вінецької Н.П. на території Кіндрашівської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянки Гутник З.Т. на території Смородьківської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянки Гутнік В.Г. на території Смородьківської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянки Гутнік С.О. на території Смородьківської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду громадянину Коновалову В.І. на території Сеньківської сільської ради

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Корнієнко Віри Григорівни на території Моначинівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Кочури О.А. на території Смородьківської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Кудлаєва В.П. на території Моначинівської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Мостового І.С. на території Просянської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Мінько М.В. на території Просянської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Полякової Варвари Олександрівни на території Моначинівської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянки Попової О.В. на території Смородьківської сільської ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянки Федорченко О.О. на території Смородьківської сільської ради.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянина Шейкіна О.Л. на території Просянської сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянки Шемрай Т.Б. на території Кіндрашівської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадянки Щирук К.С. на території Моначинівської сільської ради.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6369 | Переглядів: 100Дата публікації: 09:48 02.10.2014