Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняОлімпійський тиждень на Куп'янщині
Олімпійський тиждень на Куп\

Поділитися новиною:

Олімпійський тиждень на Куп'янщині

12 вересня 2014 року у всіх ЗНЗ та ДНЗ району відбулися заходи до Дня фізичної культури та спорту, а саме: проведені олімпійські уроки, спортивно-ігрові змагання, зустрічі з ветеранами спорту, вікторини з історії олімпійського руху.

12 вересня 2014 року у всіх ЗНЗ та ДНЗ району відбулися заходи до Дня фізичної культури та спорту, а саме: проведені олімпійські уроки, спортивно-ігрові змагання, зустрічі з ветеранами спорту, вікторини з історії олімпійського руху. На базі ПЗОВ «Сосновий» відбулися урочисті заходи за участю працівників районної державної адміністрації, місцевого самоврядування та вчителів ЗНЗ району.

До спортивної програми увійшли змагання з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, дартсу, шашаок та стрільби з пневматичних гвинтівок.

Змагання відкрив депутат Харківської обласної ради Геннадій Ківшар, голова районної ради Сніжана Чернова та предстаники Укрзалізниці.

За результатами змагань спільна команда депутатів районної ради та сільських голів посіла перше місце з міні-футболу та волейболу!

Вітаємо колег!

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6336 | Переглядів: 110Дата публікації: 10:59 15.09.2014