Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСвято Першого дзвоника у школах району
Свято Першого дзвоника у школах району

Поділитися новиною:

Свято Першого дзвоника у школах району

1 вересня у загальноосвітніх школах району та навчальновиховних комплексах відбулися урочистості з нагоди розпочатку нового навчального року.

Традиційно, як і завжди , в цей день до навчальних закладів прийшли керівники Куп'янського району, депутати місцевих рад, щоб привітати зі святом учнів та вчителів, батьків, поспілкуватися із людьми на злободенні теми.

Голова Куп'янської районної ради Сніжана Чернова та депутат районної ради Олександр Капленко побували на святі Першого дзвоника в Подолянській загальноосвітній ЗОШ І-ІІІ ступенів і були тепло зустрінуті присутніми.

Депутат Харківської обласної ради Геннадій Ківшар разом з сільським головою Володимиром Серпокрилом відвідали Курилівську загальноосвітню ЗОШ I-III ступенів.

Значна група депутатів-підприємців в складі Анатолія Головка, Сергія Садовського, Анатолія та Руслана Козирів, Андрія та Анатолія Судавцових, Беслана Умаєва, Сергія Забиренка, Олександра Кучкова, Тетяни Хлопоніної, Бориса Максютенка та інших також знайшли час привітати школярів та вручили їм першовересневі сувеніри та подарунки школам.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/6303 | Переглядів: 80Дата публікації: 14:38 01.09.2014